Tag For : festival

FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou! FLASH Festival odhaluje line – up s headlinerkami NERVO a se speciální vánoční nabídkou!

BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších. BEATPATROL festival láká na Dimitri Vegas & Like Mike, Vini Vici, Alana Walkera a mnoho dalších.

V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy. V roce 2018 se uskuteční první hudební festival pouze pro ženy.

Report z Finlandia Mácháč 2017 Report z Finlandia Mácháč 2017

Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina. Timmy Trumpet přiveze v sobotu na AIR Festival Al Pacina.

Report z Beats For Love. Report z Beats For Love.

Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího! Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího!

Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami! Ultra Europe má první oběť – udusila se drogami!

V Disneylandu se uskutečnil první EDM festival pod názvem Electroland! V Disneylandu se uskutečnil první EDM festival pod názvem Electroland!

Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe? Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe?

5. NAROZENINY BEATS FOR LOVE UŽ ZA TÝDEN! 5. NAROZENINY BEATS FOR LOVE UŽ ZA TÝDEN!

Finlandia Mácháč představuje hymnu pro aktuální ročník! Finlandia Mácháč představuje hymnu pro aktuální ročník!

Coca – Cola posouvá hranice a představila etikety s festivalovými náramky! Coca – Cola posouvá hranice a představila etikety s festivalovými náramky!

Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí. Světový Ultra Music Festival expanduje do dalších zemí.

Ultra Music Festival – Jak šel čas?! Ultra Music Festival – Jak šel čas?!

Německý WORLD CLUB DOME posiluje line-up o Zedda, Nicky Romera, Laidback Lukea a mnoho dalších! Německý WORLD CLUB DOME posiluje line-up o Zedda, Nicky Romera, Laidback Lukea a mnoho dalších!

Balaton Sound přidává další hvězdy. Armin Van Buuren, KSHMR, Galantis a dalších dvacet nových jmen. Balaton Sound přidává další hvězdy. Armin Van Buuren, KSHMR, Galantis a dalších dvacet nových jmen.

Prague FLASH Festival přesouvá místo konání. Prague FLASH Festival přesouvá místo konání.

Pouhá úprava stránek na Wikipedii Vás dostane zadarmo do VIP sekce – máme důkaz! Pouhá úprava stránek na Wikipedii Vás dostane zadarmo do VIP sekce – máme důkaz!

Květnová senzace Magnetic Festivalu, Nervo, vydává nový track! Květnová senzace Magnetic Festivalu, Nervo, vydává nový track!

Jeden z největších festivalů střední Evropy- WORLD CLUB DOME se pochlubil neskutečným line-upem! Jeden z největších festivalů střední Evropy- WORLD CLUB DOME se pochlubil neskutečným line-upem!

Report: Road To Prague FLASH Festival ovládl brněnské Sono! Report: Road To Prague FLASH Festival ovládl brněnské Sono!

Road To Prague Flash Festival již tento pátek v brněnském Sonu! Road To Prague Flash Festival již tento pátek v brněnském Sonu!

Zadarmo na fesťáky? Bezpečnostní vesta Tě dostane všude, máme důkaz! Zadarmo na fesťáky? Bezpečnostní vesta Tě dostane všude, máme důkaz!