Tag For : hardwell

Hardwell vydal pět nových skladeb pod názvem Hardwell & Friends Vol. 3. Hardwell vydal pět nových skladeb pod názvem Hardwell & Friends Vol. 3.

Hardwell a Timmy Trumpet mají společný singl. Hardwell a Timmy Trumpet mají společný singl.

Hardwell se vrátí na Tomorrowland! Hardwell se vrátí na Tomorrowland!

Hardwell vysílal ze studia Armin van Buurena a odtajnil nový sub-label. Hardwell vysílal ze studia Armin van Buurena a odtajnil nový sub-label.

Hardwell již za dva týdny ve Vídni. Hardwell již za dva týdny ve Vídni.

120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény! 120 skladeb roku 2017, které byste neměli minout + 10 skladeb z CZ/SK scény!

Veřejnost tvrdě kritizuje společný singl Hardwella a Dimitri Vegase & Like Mikea. Veřejnost tvrdě kritizuje společný singl Hardwella a Dimitri Vegase & Like Mikea.

Hardwell jako páteční headliner festivalu Finlandia Mácháč 2018. Hardwell jako páteční headliner festivalu Finlandia Mácháč 2018.

Hardwell onemocněl a ruší se jeho show ve Vídni. Hardwell onemocněl a ruší se jeho show ve Vídni.

Hardwell se zapsal do historie jako první DJ, který zahrál na pódiu Formule 1! Hardwell se zapsal do historie jako první DJ, který zahrál na pódiu Formule 1!

Hardwell a Armin van Buuren ve společném setu. Podívej se na celý záznam! Hardwell a Armin van Buuren ve společném setu. Podívej se na celý záznam!

Hardwell představil svou vlastní vůni s názvem Eclipse. Hardwell představil svou vlastní vůni s názvem Eclipse.

Hardwell vydal Revealed kompilaci s pořadovým číslem 8. Hardwell vydal Revealed kompilaci s pořadovým číslem 8.

Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších. Sety z Ultra Japan od Hardwella, Alessa, Tiësta a mnoha dalších.

Hardwell a KSHMR? Ano! Společný track je tu! Hardwell a KSHMR? Ano! Společný track je tu!

Hardwell a Armin van Buuren vystoupí ve společném setu! Hardwell a Armin van Buuren vystoupí ve společném setu!

Hardwell se na Ibize představil v tech-housovém setu. Poslechněte si to. Hardwell se na Ibize představil v tech-housovém setu. Poslechněte si to.

Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího! Report z Ultra Europe 2017 aneb pátý ročník toho nejlepšího!

Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát. Afrojack pomohl Hardwellovi poté, co muselo jeho letadlo nouzově přistát.

Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe? Hardwell představil svůj nový hardstyle track! Zazní i na Ultra Europe?

Hardwell a future house? Poslechněte si jeho novinku „Creatures Of The Night“. Hardwell a future house? Poslechněte si jeho novinku „Creatures Of The Night“.

Pátý ročník Ultra Europe odhaluje první vlnu line-upu! A je na co se těšit. Pátý ročník Ultra Europe odhaluje první vlnu line-upu! A je na co se těšit.

Ultra Music Festival – Jak šel čas?! Ultra Music Festival – Jak šel čas?!

Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu! Ultra Music Festival Miami již tento víkend v 360° live streamu!