News

Máme youtube kanál, instagram a pomáháme nadějným producentům. Máme youtube kanál, instagram a pomáháme nadějným producentům.

Camelphat & Elderbrook nominování na Grammy za singl Cola. Camelphat & Elderbrook nominování na Grammy za singl Cola.

BROHUG již pět měsíců na prvním místě BeatStats v kategorii „electro house“. BROHUG již pět měsíců na prvním místě BeatStats v kategorii „electro house“.

Nová aplikace vám umožní mixovat sety ve virtuální realitě s vinyly. Nová aplikace vám umožní mixovat sety ve virtuální realitě s vinyly.

Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty. Martin Garrix a David Guetta vyřadili z nadcházejícího společného singlu oba vokalisty.

Nový merch ROXY cílí na hudební styly a jejich fanoušky. Nový merch ROXY cílí na hudební styly a jejich fanoušky.

Carl Cox prozradil, jak vypadá jeho DJ set-up a mixovací technika. Carl Cox prozradil, jak vypadá jeho DJ set-up a mixovací technika.

Alesso a Hailee Steinfeld vystoupili na AMA s novým singlem Let Me Go. Alesso a Hailee Steinfeld vystoupili na AMA s novým singlem Let Me Go.

Český trancový DJ Thomas Coastline a módní značka MDMA Fashion spojují síly v boji proti rakovině. Český trancový DJ Thomas Coastline a módní značka MDMA Fashion spojují síly v boji proti rakovině.

Beats for Love je i v roce 2017 nejoblíbenější festival v Česku. Opět ovládl anketu BestCOOLfest! Beats for Love je i v roce 2017 nejoblíbenější festival v Česku. Opět ovládl anketu BestCOOLfest!

Pilulka, která z Vás udělá subwoofer aneb audiosystém budoucnosti? Pilulka, která z Vás udělá subwoofer aneb audiosystém budoucnosti?

Diplo vydal nový track s MØ. Diplo vydal nový track s MØ.

Martin Garrix pokračuje jako tvář pro značku Armani v nové kampani. Martin Garrix pokračuje jako tvář pro značku Armani v nové kampani.

David Guetta jako nejlepší „electronic act“ na předávání cen MTV. David Guetta jako nejlepší „electronic act“ na předávání cen MTV.

Spinnin Records představil label pro producenty do 21 let. Spinnin Records představil label pro producenty do 21 let.

Steve Aoki a Celine Dion vystoupili společně na charitativní akci. Steve Aoki a Celine Dion vystoupili společně na charitativní akci.

Dance rádio mění radikálně dramaturgii. Dance rádio mění radikálně dramaturgii.

Jauz spustil svůj vlastní label. Jauz spustil svůj vlastní label.

DJ Snake se spojil se sluchátky Beats v kampani #AboveTheNoise. DJ Snake se spojil se sluchátky Beats v kampani #AboveTheNoise.

Kygo vydal nové album! Kygo vydal nové album!

Alan Walker přerušil svůj set, když viděl ženu lézt po lešení. Alan Walker přerušil svůj set, když viděl ženu lézt po lešení.

Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí! Ultra Music Festival oslaví příští rok 20. výročí!

Trick or Threat vydali videoklip k jejich novince Farewell Vienna. Trick or Threat vydali videoklip k jejich novince Farewell Vienna.

DJ Mag zveřejnil letošní umístění 101. – 150. DJ Mag zveřejnil letošní umístění 101. – 150.