evolution-cover-fullinfo

Těžko se tyto řádky píší ve chvíli, kdy si člověk uvědomí, že 10 let uplynulo rychlostí nadzvukového letounu. A právě v tuhle chvíli je nutné umění se rozloučit s energií a myšlenkou, která noc Evolution reprezentovala.

10 let skvělých parties, vynikajících hostů ze zahraničí, ale i domácí scény, kteří přinášeli do Fabricu hudbu té nejlepší úrovně v oblasti progressive house / trance, muziky, která přinášela emoce a touhy. Partypeople, kteří navštívili a stále navštěvují tuto noc, platí za naprosté srdcaře a je potřebné jim vyseknout poklonu a veřejně jim poděkovat. Pojďme si shrnout nejvýznamnější jména československé a zahraniční scény, která nás poctila svou návštěvou. V letech raných to byli kamarádi a skvělí DJs Pico, Tazz, Bo.Dan, Tomáš Haverlík, Ringo či Roman Rai.

Výčet mezinárodních hvězd bude mnohem delší a zde zpozorněte. Arty, Jimmy van M, Jaytech, Matthew Dekay, Kyau & Albert, Niklas Harding, Andy Duguid, Arnej, Juventa, W&W, Simon Patterson, V-Sag, Andrew K, Cressida, Leon Bolier, Snake Sedrick, Agraba, Ozgur Can….výčet, kterým se může chlubit málokterá noc v Česku, málokterý klub. Jsme vskutku pyšní na to, že jsme pomohli pojmu progressive z podzemí na vrchol.

A jak vůbec oslavy 10 let noci Evolution budou probíhat a koho rezident a zakladatel párty Martin Gredner přivítá? Jen v pozitivním a radostném duchu s bohatým line-upem talentovaných a skvělých DJs, jako je Thomas Coastline, kterého musíte znát z parties jako Transmission či Trancefusion. Další, velice populární DJ N-Rico, kterého progtrance fans netřeba dlouze představovat, dále blízký přítel konceptu Evolution a zkušený borec Tazz, pravidelně vystupující v pražské Roxy či legendárních Vlnách na houseboatu Bukanýr. Tím bohatý výčet jmen nekončí, vystoupí talentovaný Martin O’Tray, famózní deep progressive set představí olomoucký Inerte a úplný závěr v podobě uplifting trance setu vygraduje milovník této muziky Dozz. Vyladěný zvuk, tajemná hra světel, nezaměnitelná atmosféra klubu Fabric a nakonec vy – partypeople dáváte dohromady kruh, který se jmenuje Evolution a poskytne energii, na kterou nelze zapomenout.

Děkujeme Vám za krásných 10 let, Přátelé !

martin gredner