Co: 5. narozeniny housemagazine.cz
Kde: Retro Music Hall – Praha
Kdy: 10.11.2018 – sobota
Kdo: Marnik, TiGi, Mekki Martin, Denis Weisz, Jesper, Meyw

Událost: https://www.facebook.com/events/185335139046486/

Dámy a pánové, zdá se to neuvěřitelné, ale náš server housemagazine.cz slaví své již páté narozeniny. Za těch pár let, kdy Vám na tuzemské scéně servírujeme podstatné informace ze světa elektronické taneční hudby, cítíme velkou vděčnost, že nás stále čtete a podporujete.

Kromě toho, že pro Vás pořádáme i menší klubové akce po celé ČR, jsme se rozhodli, že naše oslava pátých narozenin by měla být opravdu veliká. Proto jsme se rozhodli, že pozveme headlinera světových kvalit.

Dámy a pánové, na našich pátých narozeninách vystoupí MARNIK!

Italské fenomenální duo, které patří mezi nejrychleji rostoucí jména na taneční scéně, především díky jejich skvělé produkci.  Mají za sebou kolaboraci například se Stevem Aokim s názvem Super nova, kterou vydali na Ultra Music. Jejich největší úspěch ale přišel společně s KSHMR, který nejenom, že je vzal pod svá křídla, ale společně vytvořili úspěšný hit Bazaar, který se dostal na první místo v prodejnosti na Beatportu.

Tím to ale neskončilo. V první desítce se ještě objevili například se společnou skladbou s Blasterjaxx, Tony Juniorem nebo Lush & Simon, kterou si velmi oblíbil i Armin van Buuren. V neposlední řadě také mají za sebou spolupráci s Don Diablem – Children Of A Miracle.

Vy si jejich nezaměnitelný sound budete moci vychutnat již v sobotu 10. 11. v Retro Music Hall.

Line-up pak doplní domácí borci TiGi, Mekki Martin, Denis Weisz, Jesper a Meyw. Tohle bude velká narozeninová oslava, tak si ji nenechte ujít.