Není žádným tajemstvím, že festivaly jsou jako hřiště pro dospělé s nekonečnými možnostmi zábavy. A nalejme si čistého vína, že tyto akce neprobouzí pouze hudební smysly, ale také ty sexuální. Jakmile se všichni zúčastnění posílí alkoholem a někdy i něčím jiným, můžou se z toho rázem stát slušné orgie.

Lovehoney je jedna z největších internetových stránek na světě, která se zaměřuje na sexuální hračky a lechtivé spodní prádlo. Majitelé nedávno této vysoké návštěvnosti využili, a pro své zákazníky vytvořili anketu, která se orientovala na hudební festivaly. Z 1 545 zúčastněných, až 18% připustilo, že má sex na hudebních festivalech a dalších 3O% uvedlo, že by to rádo zkusilo.

Dostalo se ale i na pikantnější otázky, kde se zjistilo, že více jak čtvrtina z výše uvedených 18 procent, se podílela na orálním sexu, a 4 procenta dokonce i na análním.

A které že festivalové destinace jsou tedy nejlepší podle respondentů? Zde máte jejich top 5:

1. Burning Man
2. Coachella
3. Lollapalooza
4. Austin City Limits
5. SXSW

Výsledek je celkem překvapivý, když si uvědomíte, že vlastně ne všechny z těchto uvedených festivalů, jsou kempové.

Zakladatel společnosti Lovehoney se k této anketě vyjádřil slovy: „Hudba a sex byly v naší kultuře silně propojeny a přesně tak silně, spojují tyto síly i lidi. Je povzbudivé vědět, že spotřebitelé mají zdravou chuť k tomu, aby spojili obojí, a jsou schopni si najít sexuální štěstí prostě kdekoliv.

Zdroj: youredm.com, youtube.com