Hledáte jaký koupit kontroler pro software Traktor, ale nejste si jisti? Trakto má ve své nabídce kontrolery přímo od Native Instruments, bohužel však ve srovnání s konkurencí zaspal dobu a to nejen v softwaru, ale také v hardwaru.

1. Traktor Kontrol S4 Mk3

Třetí aktualizace Native Instruments svého vlajkového čtyřkanálového kontroleru přichází s motorizovanými jog kolečky Haptic Drive, která jsou plynulá, tichá a jsou příjemná při otáčení.

Má také integrované efekty a ovládací prvky Mixer FX, palubní displeje paluby a zjednodušenou sekci výkonové podložky.

2. Traktor Kontrol Z2 DVS (plus dva gramofony)

Traktor Kontrol Z2 je dvoukanálový mixážní pult navržený speciálně pro Traktor od společnosti Native Instruments.

Má vestavěné zvukové rozhraní, takže jej lze použít s existující dvojicí gramofonů (nebo dokonce přehrávačů médií) na systému Traktor DVS.

3. Traktor Kontrol S2 Mk3

Traktor Kontrol S2 Mk3 nemá motorizované jogy, integrované displeje a komplexní efekty jako u svého většího bratra Traktor Kontrol S4 Mk3, ale stále je to schopné zařízení, které má stejně vynikající ovládání pro Mix FX Traktor Pro 3.

4. Traktor Kontrol Z1 + Traktor Kontrol X1 MkII

Traktor Kontrol Z1 je ultrakompaktní dvoukanálový softwarový mix, ovladač a zvuková karta – považujte to za „mixážní“ část „normálního“ kontroleru.

Traktor Kontrol X1 MkII kontroler má „balíčky a efektů“ se stejným dlouhým, tenkým tvarem, který vám umožňuje ovládat dva decky softwaru spolu se smyčkami, Hot Cue, efekty a transportem – má dokonce dotykový pás, který lze používá se k „scratch“ atd.

5. Traktor Kontrol S3

A konečně máme Traktor Kontrol S3, navržený tak, aby seděl mezi Traktor Kontrol S4 Mk3 a Traktor Kontrol S2 Mk3.

I když, stejně jako Kontrol S2 Mk3, postrádá komplexní účinky Kontrol S4, má čtyři kanály a vstup Aux, aby byl užitečnější v profesionály.