Každý DJ má své hodnoty a styl používání mixážního pultu, například někdo crossfader nepoužije za celou noc a jiný si bez něj nedokáže představit přechod. Technik mixování a hudebních stylů je nespočet.

1. Pioneer DJ DJM-S11

DJM-S9 mix pro scratch DJe, kteří používají Serato byl takový hit, že v mnoha ohledech tlačil umění dopředu – ale je to pět let, co ho Pioneer DJ nahradil za model DJM-S11.

DJM-S11 má dotykovou obrazovku, která zobrazuje vaše nastavení v Seratu a umožňuje vám ovládat X / Y FX, ale také vám dává kontrolu nad decky 3 a 4.

Uspořádání, kromě mnoha nových funkcí je také spojení s Rekordbox DJ.

Cena: 51.890 Kč

2. Denon DJ X1850 Prime

Denon DJ X1850 Prime je doprovodný mix k přehrávačům SC6000 Prime a jedná se o robustní čtyřkanálový mixážní pult, který má integrovaný FX, 24bitovou / 96kHz zvukovou kartu a schopnost synchronizace s přehrávači SC6000 Prime pro pevně zamčené efektů založených na tempu.

Jedná se o solidní stroj od Denon DJ, který bude pravděpodobně vaší první volbou, pokud se vydáte po cestě Denonu, spíše než cestou Pioneer DJ.

Cena: 31.190 Kč

3. Pioneer DJ DJM-900NXS2

Výměna vlajkové lodi DJM-900NXS za DJM-900NXS2, byla po jeho vydání před několika lety spíše evolucí než revolucí.

To znamená, že některé změny nebyly tak výrazné: dvojice USB, vylepšené FX a odesílán a přijímání zvukové signálu přes USB FX jsou technologická vylepšení.

Jako součást větší sestavy s dvojicí přehrávačů CDJ-3000 se představuje tento mix pro konečný DJ systém Rekordbox – ale ten, který je také za značnou cenovou prémii.

Cena: 51.520 Kč

4. Rane Seventy-Two MkII

Nejnovější mixážní pult od Rane má na obrazovku s vysokým rozlišením pro sledování vln průběhů ze softwaru Serato DJ, pady, ovládání korekcí, faderů a knobů a tlačítek pro Serato FX.

Vytváří působivý setup, pro obklopení dvojicí gramofonů Rane Twelve Mark II, ale lze jej použít také s gramofony a jinými přehrávači. Ideální pro digitální DJe, kteří nechtějí nic jiného než to nejlepší, ačkoli Pioneer DJ DJM-S11 mu dává šanci za téměř totožnou cenu.

Cena: 51.990 Kč

5. Numark Scratch

Mixážní pult Numark Scratch má vestavěné zvukové rozhraní a má licenci pro práci se Serato jako mixážní pult DVS, i když funguje dobře i jako samostatný mixážní pult.

Jistě, dělá kompromisy, ale otevírá scratch možnosti se Seratem v sektoru za přijatelnou cenu, jedná se zdaleka o nejlevnější mixážní pult v této sestavě.

Je to jednoduché, pěkně provedené a spousta zábavy.

Cena: 11.300 Kč