Hledáte jaký koupit kontroler pro software Rekordbox od Pioneer DJ, ale nejste si jisti? V tomto článku vám vysvětlíme, v čem se kontrolery Rekordbox liší. Jedná se o výběr špičkových kontrolerů. Pro začátečníky i pokročilé. Pokud kupujete kontroler pro Rekordbox DJ v roce 2021, není na výběr, protože platforma je skutečně určena k použití s ​​vlastním vybavením Pioneer DJ. Níže tedy uvádíme náše oblíbené kontrolery z těch, které Pioneer DJ aktuálně nabízí.

Náš velký tip je i Pioneer DJ DDJ-RZX za cenu 81.490 Kč.

1. Pioneer DJ DDJ-1000

DDJ-1000 je jedním z nejvíce vybavených kontrolerů Pioneer DJ, který má dva otočné jogy v plné velikosti CDJ s plně barevnými displeji pro prohlížení detailů skladeb, obalů alb a waveforms. Je také vybaven integrovaným Beat FX převzatým z mixážního pultu DJM-900NXS2 , což znamená, že je zážitek z jeho používání velmi podobný DJingu v klubu na Pioneer DJ.

Cena: 31.900 Kč

 

2. Pioneer DJ DDJ-400

Tento základní dvoukanálový kontroler je základem CDJ a DJM. Mění tato zařízení do přenosného kontoleru pro domácí použití a popřípadě hraní v klubu.

Ovládání a rozložení Beat FX pomáhají novým DJům dostat se do tempa s hardwarovým pracovním tokem Pioneer DJ pro snadnější přechod, kdy začínají hrávat v klubech.

Cena: 6.490 Kč

3. Pioneer DJ DDJ-800

DDJ-800 od Pioneer DJ je v podstatě „oříznutá“ verze DDJ-1000, s tradičnějšími jogy a dvěma kanály na mixážním pultu a při pohledu na DDJ-1000 jsou odstraněny různé další možnosti.

Menší a přenosnější, pro některé DJs to bude dobrý kompromis, ale cena není daleko od schopnějšího DDJ-1000.

Cena: 21.390 Kč

4. Pioneer DJ DDJ-FLX6

Pokud chcete čtyřkanálový kontroler se střední cenou pro Rekordbox DJ, je to on. Představte si to jako DDJ-400 se dvěma kanály navíc. Je to přesně stejná kvalita sestavení.

Má několik triků: Merge FX je nejúspěšnější a nabízí vám „one knob instant build up“ (nepoužívejte to nadměrně!), Ale „Jog Cutter“ je funkce pseudo-scratche, která je upřímně hodně zapomenuta.

Velkým prodejem jsou jeho úžasné jogy ve stylu CDJ, ale chybí mu věci, které byste za tuto cenu očekávali (symetrický výstup, pomocný vstup), takže pečlivě zvážte, pokud byste nejlépe našetřili o trochu víc a šli mnohem lepší cetou (dvoukanálový) DDJ-800.

Cena: 15.890 Kč

5. Pioneer DJ DDJ-200

Odvážný malý kontroler zaměřený na mimořádně neformální trhu. DDJ-200 je malý, lehký, jednoduchý a nemá ani zvukovou kartu, místo toho je dodáván s monofonním rozdělovacím kabelem, aby jej DJ mohli používat se sluchátky a reproduktory jednoduchým způsobem.

Cena: 3.700 Kč