Ačkoli tenhle event působí velmi mladě, tak opak je pravdou. Již dvacáté třetí vydání má za sebou věhlasný Amsterdam Dance Event, který skončil minulý týden. Tahle událost přitáhla do Nizozemska více jak 400 tisíc fanoušků, kteří přicestovali z více jak sto zemí světa.

Během pěti dnů – od 17. do 21. října – se na ADE konalo více jak tisíc eventů, na kterých se protočilo více jak 600 řečníků a 2500 umělců. Tohle všechno ve více jak 200 lokacích všeho druhu. Součástí ADE je i obří event, AMF, kde se vyhlašuje populární anketa DJ Mag. Vítězství letos, před více jak 40 tisíci diváky na stadionu Ajaxu, znovu obhájil Martin Garrix a stanul tak potřetí v kariéře na pomyslném vrcholu.

Na ADE jsme měli také české zástupce, kdy nejvíce byl vidět David Novacek, který si zahrál na vyprodané lodi Krydera s názvem Kryteria Boat. Na několika akcích nechyběli ani Angry Beats, Tokátko či Manene.

Naše redakce pak nechyběla na vyprodaném pátečním vystoupení Martina Garrixe a byli jsme i svědky Hardwellova „surprise setu“ na jeho noci Revealed night, kde dal sbohem před svou DJskou pauzou. Hardwell mimo jiné ve čtvrtek vyprodal i Ziggo Dome, kde v kooperaci se symfonickým orchestrem předvedl jednu z největších hudebních lahůdek poslední doby. A jak se líbilo Vám?