Již 12. října letošního roku, se můžeme znovu těšit na vystoupení Timmyho Trumpeta v ČR. Tentokrát přijede do TipSport Areny v Praze, kde se představí v rámci své „Freak Show“. Ačkoli je Timothy Jude Smith hlavním tahákem večera, tak rozhodně není jediným vystupujícím. Na svět se teď dostal oficiální plakát celé akce, která nabídne celkem sedm vystupujících.

Kromě headlinera nebude chybět ani holandský štramák Quintino, který v poslední době letí vzhůru, a pro tuzemského posluchače je tohle jméno zajímavé i díky jeho kolaboraci s nFix & Candice s názvem Zoo Adventure. Zmíněná manželská dvojice taktéž nebude chybět na lineupu, stejně tak jako rezident klubu Epic – Manene. Na stejném pódiu se představí i hudební znalec TiGi, sympatický Sedliv či mladý talent Victor Tellagio.

Organizátoři pak na svých facebookových stránkách nabízí i možnost soutěže o dvě vstupenky na tuhle akci. Podrobnosti o soutěži najdete zde.

Pokud nechceš čekat na výhru v soutěži a chceš si pojistit vstup ještě před vyprodáním, tak vstupenky najdeš na ticketportalu – zde. Aktuálně se dají pořídit za 790 Kč.