alesso-forever

Alesso je bezpochyby jedním z nejtalentovanějších umělců v současném světě taneční hudby a zanedlouho vydá své očekávané debutové album „Forever“. Jeho mentor Sebastian Ingrosso na něj může být určitě právem hrdý.

S několika singly z tohoto alba se umělec již pochlubil světu a podle nich se máme opravdu na co těšit. Je také nutné podotknout, že je jedním z mála producentů, který si píše texty skoro ke všem svým trackům sám. Alesso bere psaní jako příležitost vyjádřit hlavně sám sebe a čas od času jsou písně inspirovány i jeho osobními těžkostmi. V jednom nedávném rozhovoru DJ otevřeně řekl: „Jasně, tohle (psaní) mi rozproudí krev, nicméně v taneční hudbě zkouším hledat hloubku. Lidé pořád říkají, že EDM je bezduchá a jednoduchá věc. Kurt Cobain psal o utrpení a žalu, tak proč ne já?“

„Forever“ vyjde oficiálně 26. května a Alesso se zde pokusí vytvořit jedinečnou značku tím, že přenese více svých emocí a pocitů do taneční hudby. Jestli se mu toto již podařilo, to můžete posoudit v jeho už vyšlých hitech jako třeba „Heroes“ nebo „Cool“ – a pokud chcete vědět více informací o jeho novém albu, ty naleznete v článku zde.

Zdroj: edmsouce.com, youtube.com