House Factory (fb)

HOUSE FACTORY LIVE! presents ALI WILSON /UK/

▌▌ Sobota/Saturday 21.2.2015
▌▌ Start 21:00
▌▌ End 06:00
▌▌ FABRIC – OSTRAVA

✪ DJs ✪

► ALI WILSON /UK/
► MARTIN GREDNER
► ANGRY BEATS
► LUMÍR MOŘKOVSKÝ
► NAMAAS & VÍT GULA

Vstupné/Entrance (16+):
► 120 CZK předprodej/pre-sale ◄ www.fabric.cz/rezervace
► 180 CZK na místěj/on doors ◄

**************************************************************

Jedna z TOP klubových parties v Česku je po roce zde!
Výjimečnost tohoto večera podtrhuje nejen jednoletý cyklus, ale především seznam hostů světové extratřídy, kteří House Factory Live! poctili svou přítomností.
Jména jako Hardwell, Kosheen, Blank & Jones, Filterheadz, Jerome Isma – AE, či DubVision hovoří za vše.
Nyní v premiéře přivítáme britského producenta ALI WILSONA, autora legendárního hitu „Shakedown“ a zároveň skvělého DJe, který je doslova továrnou na energii .
Zapomeňte na nudný line-up, čeká Vás mnoho dalších DJs, kteří ve svém oboru mnohé dokázali a své řemeslo ovládají na výbornou.
Tedy – rezident a zakladatel párty MARTIN GREDNER, talentované duo s exotickými kořeny, ale z Prahy – ANGRY BEATS, nestor moravské scény a bývalý spolumoderátor rádiové show House Factory LUMÍR MOŘKOVSKÝ, a další, populární duo NAMAAS & VÍT GULA – a těchle 6 DJs bude držet laťku opravdu hodně vysoko!
Tenhle mejdan se neobejde bez sexy go-go tanečnic, ale především bez Vás, výjimečných Fabric clubberů, na které se budeme těšit už od 22:00 hodiny.
Cena lístku v předprodeji v rámci našeho rezervačního systému (www.fabric.cz/rezervace) je bezkonkurenčních 120 korun, na místě pak 180 Kč.
Těšíme se na Vás 21. 2. na této legendární párty ve Fabricu!