Jedna z nejžádanějších DJek světa, Alison Wonderland, která v loňském roce vystoupila i v pražském Roxy, toho při své návštěvě našeho hlavního města stihla evidentně mnohem více. Kromě setu ve zmíněném klubu totiž poskytla i rozhovor pro českou verzi prestižního časopisu Vogue. To samozřejmě obsahovalo i focení a došlo i na video, které Alison zveřejnila na svém instagramovém profilu.

„Nikdy jsem si nemyslela, že někdo jako já by mohl mít fotky ve Vogue, ale jsem tady s Vogue czechoslovakia na jezeře a je to úžasné. Rok 2018 byl divoký,“ řekla Alison na sociálních sítích svým fanouškům.

A o čem že ve svém rozhovoru mluví? Časopis na svém facebookovém profilu zmiňuje: DJka, kterou nemůžete, ani vzhledem k její malé výšce, přehlédnout. A hlavně přeslechnout. Alison Wonderland. První dáma #dancemusic, která i ve světě nekonečných parties a pozlátka #music scény dokáže mluvit o sexuálním násilí nebo duševním zdraví. Článek Alenka v říši mužů najdete ve dvojčísle #OutOfOffice.

 

Zobrazit příspěvek na Instagramu

 

I never thought someone like me would be shot for Vogue but here I am for @vogueczechoslovakia in a lake & it was magical. 2018 has been wild.

Příspěvek sdílený Alison Wonderland (@alisonwonderland),