Sobota – 11.11.2017
Retro Music Hall – Praha
DJs: TJR, Ergee, Pietros, Mejsi
Vstupné: 260 Kč (všichni)
Facebook: https://www.facebook.com/events/363290394129818

Listopadová bomba v pražském Retro Music Hall, to bude vystoupení amerického DJ a producenta TJRho. Po jeho loňské show na Magnetic festivalu, kde sklidil mnoho pozitivních ohlasů, se bude jednat o jeho druhé vystoupení v České Republice.

Thomas Joseph Rozdilsky (jak zní jeho občanské jméno) se nejprve několik let věnoval DJingu a získávání skilu pro ovládání gramců, teprve v roce 2005 se na plno pustil do produkování hudby. Na svůj první hit si musel ale počkat do roku 2012, kdy zboural všechny taneční žebříčky s komerční hitovkou Don’t Stop The Party, kterou dal dohromady se zpěvákem Pitbullem. Další úspěšné singly na sebe nenechali dlouho čekat a TJR znovu zabodoval v hitparádách s What’s Up Suckaz, Ode To Oi či Bounce Generation, kterou dal dohromady s italskou bratrskou dvojicí VINAI. Loňský rok pak ovládl taneční parkety se singly We Wanna Party, Freaks či Fuck Me Up. Nemálo úspěšný byl i jeho remix na skladbu Propaganda od DJ Snake, která zazněla snad na každé zásadní akci po celém světě. „My music is fun and bouncy. It won’t make you cry but it will will make your butt move„. – říká o své hudbě TJR, který zřídka kdy vystupuje v Evropě.

Vy tak máte jedinečnou možnost si vychutnat producenta a DJe, který hýbe aktuální sférou taneční hudby a to v nejlepším tuzemském klubu. O support se postarají rezidenti Retro Music Hall – Pietros, Ergee a Mejsi.