Stejně jako každý rok, i letos chce znát snad každý pořádný fanoušek elektronické taneční hudby nejoblíbenějšího DJe planety. A přesně od toho je tu Amsterdam Dance Event, na kterém každoročně probíhá i vyhlašování cen DJ Mag, kde nám odhalí, kdo je onen nej DJ.

Ačkoliv se seznam zúčastněných umělců zdá nekonečný, je do soutěže zapojeno více jak 2 000 talentů z celého odvětví EDM. Toto číslo se navíc nedávno rozšířilo o několik významných přírůstků, jako jsou Armin Van Buuren, Seth Troxler, Jamie Jones, Skream, Mano Le Tough, Carl Craig, Four Tet a DJ Harvey, kteří jsou jen malou hrstkou z konečného seznamu k blížící se události.

Díky velkému mezinárodnímu letišti se v říjnu po dobu pěti dnů Amsterdam promění v město plné akcí a oslav. Více než 80 nejpopulárnějších klubů, míst, dokonce i skladů a lodních palub předvede ty nejlepší talenty současnosti. Jednotlivé akce budou probíhat od 15. do 19. října a pokud chcete vidět celý seznam akcí a kompletní sestavu pro ADE, můžete zde: http://www.amsterdam-dance-event.nl/program/festival/events/