Možná jste na našich stránkách zaznamenali, že probíhala velká debata o tom, kdo uzavře víkendy festivalu Tomorrowland. Organizátoři totiž neoznámili „closing acty“ pro oba termíny. Mezi fanoušky se tedy dlouho spekulovalo, kdo letos uzavře program nejpopulárnějšího tanečního festivalu na hlavním pódiu. Bude to Hardwell, Martin Garrix nebo Swedish House Mafia?

Velké překvapení přišlo minulý týden, kdy bylo oznámeno, že mainstage o prvním víkendu uzavřou 3 Are Legends. Tedy Dimitri Vegas, Like Mike a Steve Aoki. Na internetu jste asi i viděli, že si zároveň na pódium pozvali hromadu kamarádů a kolegů do jednoho obřího B2B setu.

Ze strany organizátorů se však evidentně jednalo o náhradní řešení, protože belgická bratrská dvojice měla v ten stejný čas vystupovat na stage svého labelu Smash The House. Jejich čas se tak musel posunout, aby stihli vystoupení na hlavní scéně.

Spousta fanoušků tedy doufala, že alespoň druhý víkend bude ve znamení švédského tria nebo holandského matadora z Bredy. Ke zklamání většiny je tu však znovu onen plán B, protože v neděli jako poslední vystoupí znovu 3 Are Legends. Nově je zde ale doplněn časový slot pro Armina van Buurena, který bude hrát třicet minut před nimi.

Vypadá to tedy, že se znovu vyskytly problémy s vystoupením Swedish House Mafia, které se nedávno řešily na internetu, že jejich vydavatelství jim zakazuje vystupovat na festivalech, protože by měli mít vlastní show. Otázkou tedy zůstává, proč před pár dny ve Splitu na Ultra Europe to šlo a nyní ne.

V týdnu dokonce došlo ke zrušení show SHM ve Finsku, kde to ale vypadalo na neschopnost pořadatele zajistit stage rider. Ať je to jak chce, tak návrat hvězdného tria se zdá být více komplikovaný, než jsme si mysleli.