ansolo-650x352

Ve dne herec a dobyvatel dívčích pokojů, po večerech DJ. Tak by se dal v kostce a hlavně s trochou nadsázky shrnout Ansel Elgort, pro naše čtenáře známý spíše pod svým DJským jménem Ansolo. Než se vrhl na kariéru DJ a producenta, tak byl a stále je velice úspěšný herec, kterého můžete znát třeba z filmu ‚The Fault in Our Stars‘, u nás známém jako ‚Hvězdy nám nepřály‘. Díky tomu se o něm zdá nejedné jeho fanynce. Kromě natáčení filmů je ale také velmi dobrý producent, což dokazují dva tracky vydané u labelu Steva Angella Size Records či jeho remix pro Galantis.

Prvním trackem, kterým na sebe výrazně upozornil, byla jeho spolupráce s Tom Staarem na skladbě ‚Totem‘, která vyšla právě v loni v létě u Size. Kromě toho si také zahrál na hlavní stagei Ultra Festivalu v Miami nebo na Electric Zoo v New Yorku. Tohle všechno jen dokládá, že nejen díky své popularitě z filmového plátna se o něj začali zajímat lidé z Island Records. S nimi totiž nedávno podepsal kontrakt a připojil se třeba po bok Aviciiho nebo Yellow Claw, kteří zde reprezentují zástupce taneční hudby. Mimoto jsou u tohoto vydavatelství podepsaní také The Killers, Tove Lo nebo Fall Out Boy.

Prvním singlem, kterým zde Ansolo vydá, je jeho dlouho očekávaný kousek ‚To Life‚, který by měl vyjít během následujících 14 dní. Dále Ansolo prozradil, že také pracuje na čtyřtrackovém EP. V současnosti pracuje s nějakými textaři, aby pro ně získal nějaké vokály.