Armada Music je jedna z nejznámějších a nejvýznamnějších značek ve světě elektronické taneční hudby, která nyní oslavila své neuvěřitelné patnácté výročí. Společnost byla založena roku 2003 trancovou legendou Arminem van Buurenem, Maykelem Pironem a Davidem Lewisem, a od té doby se na tomto trhu stala opravdu velkým hráčem. Pokud jste se někdy zajímali o původ celého názvu, tak ten je velice jednoduchý a zřejmý – AR(min), MA(ykel), DA(vid). Dost dobrý, co?

K celé oslavě výročí se společnost rozhodla vydat 4 CD, které zahrnují přesně sto tracků v těch nejlepších verzích. A že je opravdu z čeho vybírat. Za celou dobu své existence má Armada Music na kontě opravdové skvosty, které si nyní můžete vychutnat i vy, a to pěkně pohromadě. Skladby všech žánrů vás zavedou na dalekou cestu do minulosti až po současnost, od klasiky až po novější melodie. Najdete zde například W&W se svou hymnou „Big Foot„, trancovku „Tonight“ od Dash Berlina nebo průlomovku „Are You With Me“ od Lost Frequencies. Dále zde nechybí ani Afrojack, Hardwell, samozřejmě Armin či zesnulý Avicii.

Níže si můžete poslechnout výběr toho nejlepšího za posledních 15 let existence Armada Music a v myšlenkách si pořádně zavzpomínat.

Zdroj: weraveyou.com, spotify.com