Po oznámení Hardwella, jako pátečního headlinera, přichází Finlandia Mácháč 2018 s další peckou. Sobotním headlinerem bude trancový král a aktuálně třetí muž světového djského žebříčku – Armin van Buuren.

Čtyřicetiletá trancová legenda – Armin van Buuren – se řadí mezi nejlepší DJe světa. Podle internetového magazínu DJ Mag, který každý rok vyhlašuje sto nejpopulárnějších DJs, získal první místo v roce 2007, 2008, 2009, 2010 a 2012. S pěti prvenstvími je nejúspěšnějším v historii této ankety. Armin se taky postaral o značnou popularizaci své značky A State Of Trance, ta je viditelná hlavně díky své radio show, kterou provozuje už od roku 2001. Jeho label Armada patří pak mezi nejúspěšnější na poli elektronické taneční hudby a své singly zde vydává mnoho populárních producentů. Armin pak každý rok headlinuje na největších a nejlepších festivalech světa jako je Tomorrowland, Ultra Music Festival či EDC.

Vyjmenovávat všechny Arminovi úspěchy by bylo na dlouho. Vy, kteří ho chcete slyšet živě, dostanete možnost na letošním „Mácháči“. Ten proběhne tradičně na pláži Klůček v termínu od 24. do 25. srpna. Vstupenky jsou v prodeji na webu ticketpro.cz

Událost: https://www.facebook.com/events/662236830653795/