armin-van-buuren-van-gogh

Světová DJská megastar a jeden z nejúspěšnějších DJs na světě – Armin van Buuren – vydal minulý týden své nové mixované album, které mělo release v rámci nizozemského ADE. Placka nese název „Club Embrace“ a je součástí projektu Embrace Vincent, což je výsledek spolupráce mezi Arminem a muzeem malíře Van Gogha, kdy pro návštěvníky připravili speciální verzi audioprůvodce.

Armin vybral jedenáct obrazů Vincenta van Gogha, ke kterým je v průvodci nahrán komentář, a jako podkres použil právě své skladby ze zmíněného alba. Speciální verze multimediálního průvodce měla premiéru na zmíněném ADE a v muzeu bude dostupná do 1. prosince letošního roku.

Club Embrace je odrazem warm up setů, které můžete slyšet před show Armin Only Embrace. Album obsahuje dvouhodinový mix, kde najdete 28 pomalejších skladeb. Převážně se jedná o remixy na známé singly od mistra van Buurena. Těšit se tak můžete na věci jako Blue Fear, Communication, In And Out Of Love, Sail či This Is What It Feels Like, avšak v novém kabátě.