Armin van Buuren, jedna z nejvlivnějších osob v historii dance music, ohlásil spolupráci s online vzdělávací platformou MasterClass. Jedná se o placenou výuku pomocí videa s instruktorem, interaktivních cvičení a dalších materiálů.

Arminova lekce se zaměřuje na technické aspekty jeho vlastní produkce, zejména potom na mixovaní, mastering, tvoření melodií a vytváření dropů hodných taneční hudby. Jedná se o perfektní návod pro začínající producenty, jak se nechat inspirovat, vytvářet hudbu, ale také i jak ji dále publikovat.

„Přinutit lidi tančit je opravdové umění a Armin je právě v tomto druhu umění jeden z nejlepších,“ uvedl CEO MasterClass David Rogier. S touto online platformou již v minulosti, co se týče produkce elektronické hudby, spolupracoval například Joel Zimmerman, alias Deadmau5.

„V dnešní době k úspěchu nestačí jen umět roztáčet hity, pokud chce člověk vyčnívat, musí umět tvořit vlastní hudbu,“ popisuje Armin důvod této spolupráce a dodává, že v této lekci poprvé odhalí všechna svá tajemství a tipy, které se naučil za svých dlouhých 20 let v roli producenta a DJe.

Více zde:
https://www.masterclass.com/classes/armin-van-buuren-teaches-dance-music