11880420_942304845812428_726215785594389974_n

Už delší dobu se ví, že ruská super hvězda Arty chystá své debutové album. Nyní už víme více. Nejdříve to nejpodstatnější, album se bude jmenovat ‚Glorious‚ a vyjde 9. října. Arty na tomto albu pracoval poslední dva roky. Dle jeho slov to byly nejlepší, ale zároveň také nejtěžší kreativní chvíle v jeho životě.

„Celý nápad za tímto albem bylo ukázat moji maximální hudební rozmanitost, ale zároveň vytvořit něco, co budou lidé vnímat jako jeden kus hudební cesty. Z hlediska stylu tohle album jde napříč všemi možnými žánry, které jsem mohl objevit a které se hodí to jedné desky. Od začátku jsem se nechtěl tlačit jen do jednoho určitého stylu. Zkoušel jsem objevit tak moc různých žánrů, typů vokálů a harmonie, jak jen to je možné.“

„Konečně jsem měl také šanci sednout si ve studiu se skladateli a vytvořit tak emoční účinek ne jen pomocí hudby, ale také slovy a texty. Ty jsou velmi silný nástroj, který vám může pomoci tlačit vaši hudbu ještě blíže k posluchači. Výsledkem je velice intimní cesta skrze myšlenky, které jsem nashromáždil z mých starých projektů, nebo ty, které jsem vytvořil, když jsem na nich pracoval. Budou tam nějaké popové skladby, indie-dance tracky, old school progressive a french-housem inspirované kousky. A ne jen tohle. Už se nemůžu dočkat, až to uslyšíte. Opravdu doufám, že posluchači najdou tyhle malé věci a detaily, se kterými se ztotožní, osobně je pocítí nebo si jednoduše užijí muziku, do které jsem vložil tolik duše,“ řekl Arty ke svému albu.