Jeden z největších hudebních svátků – Ultra Music Festival v Miami, odstartuje už dnes večer a potýká se s nepříjemnýn problémem. Hned tři vystupující, kteří se právě nachází v Miami, museli být dnes večer převezeni do špitálu. Poté, co musel být nedávno ošetřen Tiesto, tu tak máme několik dalších případů. Pojďme se podívat, co se vlastně stalo.

Začalo tu u Stefana z dvojice Dada Life. Toho ochromila obrovská bolest břicha a byl dokonce eskortován do svého rodného Švédska k okamžité operaci. Oficiální informace se dokonce objevila i na facebooku Dada Life, kde je situace popsána včetně vysvětlení. Zákrok prý opravdu nemůže počkat, jinak by mohl mít v budoucnu zdravotní komplikace. Držíme tedy palce, aby se vše povedlo a dobře dopadlo.

Další oznámení přišlo o několik málo chvil později. Mezinárodní superstar – Avicii, byl hospitalizován z neznámých důvodů. Ten je teď aktuálně ubytován v hotelu SLS, který se dokonce na tento týden přejmenoval na Avicii hotel, aby dal jasně najevo, kdo je pro ně host číslo jedna. Avicii měl včera v hotelu hrát ale musel své vystoupení zrušit, právě kvůli zmíněné hospitalizaci. Celou situaci zachrnánil jeho kamarád Alesso, který jej nahradil a vystoupil místo něj. Kvalitní náhrada řekl bych. Avicii se pak k celé situaci vyjádřil ještě na twitteru, kde jen pouze dodal, že vystoupení musí zrušit a jako náhradu dostanou fanoušci mladičkého Alessa. Jen připomeňme, že hvězdný švéd kolabuje pravidelně jednou za rok a to již po třetí za sebou. A většinou je to způsobeno alkoholem. Jeho vystoupení na Ultra to snad ale neohrozí.

A poslední do party je nám dobře známý – Afrojack. Ten k celé situaci přinesl nejběžnější vysvětlení na svém twitter profilu. Musel být hospitalizován poté, co se mu udělalo nevolno a cítil se slabě. Lékaři mu naštěstí diagnostikovali jen dehydrataci a tak stačilo jen doplnit tekutiny.

Těžko říci, zdali za celou situaci může pracovní vypětí, vysoká teplota v Miami, drogy či náročnost jejich práce. Každopádně přejeme klukům brzké uzdravení a těšíme se, že je uvidíme v přímém přenosu z UMF.

afrojack dehydratace