wainting for love avicii

Ihned po dokončení svého debutového alba ‚True‘, které vyšlo na podzim roku 2013, se Avicii pustil do jeho následovníka. Album se bude jmenovat ‚Stories‚, jak se dříve spekulovalo, a Avicii k němu už zveřejnil i celý tracklist a datum vydání. Prvním singlem alba byla skladba ‚Waiting For Love‘, na které s Aviciim dělal i Martin Garrix. Dalšími dvěma singly jsou ‚Pure Grinding‘ s Kristoffer Fogelmark & Earl St. Clair a ‚For Better Day‘ s Alexem Ebertem.

Avicii řekl, že tohle album „vylepšuje, co minule nebylo perfektní. Myslím, že songy mají více vrstev než předtím a každý song byl napsaný na akustickou kytaru, takže jejich struktura je odlišná.“ Zároveň také prozradil, že ne všechny tracky, které udělal, se do finálního tracklistu dostaly. Pokud by Stories měly úspěch, tak by je dal na další album.

Album bude obsahovat celkem 14 skladeb a vyjde 2. října. Obsahovat bude tracky, na kterých s Aviciim dělala velká jména hudebního světa, jako Jon Bon Jovi, Billie Joe Armstrong, Chris Martin, Wyclef Jean a Matisyahu. Album si už nyní můžete předobjednat na iTunes store.

Stories Tracklist:

1. Waiting for Love (feat. Simon Aldred)

2. Talk to Myself

3. Touch Me (feat. Audra Mae)

4. Ten More Days

5. For a Better Day (feat. Alex Ebert)

6. Broken Arrows (feat. Zac Brown Band)

7. True Believer

8. City Lights

9. Pure Grinding (feat. Kristoffer Fogelmark & Earl St. Clair)

10. Sunset Jesus

11. Can’t Catch Me (feat. Wyclef Jean & Matisyahu)

12. Somewhere In Stockholm

13. Trouble

14. Gonna Love Ya