Asi všichni dobře víte, že minulý týden v pátek nás opustil jeden z nejpopulárnějších producentů elektronické taneční hudby – Avicii. Stalo se tak v Ománu a příčina jeho smrti zatím zůstává zahalena tajemstvím. Na některé otázky kolem švédského producenta vám však může odpovědět dokument True Stories, který mapuje celou Aviciiho kariéru. Po zhlédnutí z toho až trochu mrazí v zádech.

Film je dostupný na VOD službách od Apple či Googlu, ale pouze s anglickými titulky, což nám nepřišlo pro tuzemské diváky jako šťastné řešení. Proto jsme se stejně jako v případě dokumentu What We Started rozhodli zaplatit profesionálního překladate, který nám udělal české titulky. Z naší strany pak proběhla korektura a bylo hotovo.

Titulky lze stáhnout na titulky.com nebo na serveru uložto. Odkaz na film sem z důvodu autorských práv dát nemohu, ale níže posílám výpis verzí, na které titulky sedí.

Avicii.True.Stories.2017.720p.WEBRip.XviD.MP3-FGT
Avicii.True.Stories.2017.1080p.NF.WEB-DL.DDP2.0.x264-NTG
Avicii.True.Stories.2017.1080p.WEBRip.x264-[YTS.AM]
Avicii.True.Stories.2017.1080p.WEBRip.X264-AVRATTNING

Budeme moc rádi, pokud o titulkách a filmu dáte vědět i dalším, ať už sdílením na facebooku či instastories, a dostane se to tak co k největšímu počtu lidí. Po překladu k filmu What We Started mi pak pár lidí psalo, že nám pošlou nějaké drobné finance jako podporu. A proto, pokud máte zájem nás podpořit (určitě to nebude poslední projekt tohoto typu), tak číslo účtu je 223890856/0300.

Pokud se vám film bude líbit, nezapomeňte si jej pořídit i legální cestou.
Díky moc všem a vzpomínejte na Tima v dobrém.