axtone

Axtone Records, label patřící slavnému Axwellovi, nám odkryl, co si pro nás chystá v blízké budoucnosti. Za sebe bych tipoval, že se jedná o rozvrh na letošní jaro, nejdéle začátek léta. Nejdříve vyjde EP novému jménu na scéně, producentovi říkajícímu si Shapov. Tohle EP bude obsahovat dva tracky, a to ‚Disco Tufli‚ a ‚Party People‚, kdy druhý jmenovaný track si už získal velkou podporu od dvojice Axwell a Ingrosso, kteří ho hojně hrají ve svých setech.

Po tomto EP, bude další komu Axtone vydá track pan producent, Brit, který se nyní přestěhoval na Ibizu, Tom Staar. Tomu na tomto labelu vyjde výborný track pojmenovaný ‚Bora‚, což bude také jeho debut na tomto prestižním labelu.


P.S. Track bude pouze instrumentální, bez té acapelly v breakdownu, který pochází ze singlu ‚Dirty South – Unbreakable‘.

Dalším v pořadí pak bude němec Deniz Koyu, kterému v loni a Axtone vyšly dva skvělé tracky a je jasné, že se opět bude jednat o něco výborného. Pak přijde na řadu Robbie Rivera, u kterého zatím bohužel nevíme, o co půjde. A jako poslední v tomto výčtu figuruje Eddie Thoneick, jemuž by měl Axtone vydat tento track:

Kromě toho letos Axtone slaví své desáté výročí a při této příležitosti si pro nás nachystal ještě další dvě novinky. Tou první je Axtone Art, což se bude pravděpodobně jednat o vydání určité formy plakátu či obrazu obsahujícího krásné artworky k jednotlivým skladbám, které pro Axtone dělají u Breakfast Design. A za druhé to bude Axtone Aparel, což neznačí nic menšího, než oficiální oblečení s Axtone tématikou. Sečteno, podrženo, Axtone začal tento rok ve velkém stylu. A z výše napsaného je jasně vidět, že se máme na co těšit.