axtone

Jak ten čas letí. Axtone, label patřící megastar taneční hudby Axwellovi, začal svou pouť v roce 2005 a nyní, roku 2014, jsme se dostali do doby, kdy zde vyjde track s pořadovým číslem 50., neboli AXT050. A už delší dobu jsme věděli, že máme očekávat neočekávané. A také se stalo. Tím vyvoleným trackem, který bude mít navždy u svého jméno toto magické číslo, je remix od britské hvězdy Krydera, a to na skladbu ‚All That Matters‘ od dánského DJe a producenta známého jako Kölsch. V loňském roce vydal Kölsh své kritiky vysoce ceněné album „1977“ na legendárním německém labelu Kompakt Records, kde byl právě i tento track, kterému svůj hlas propůjčil Troels Abrahamsen. A jak se od Krydera dá čekat, tak ve svém remixu zachoval původní – a nutno dodat, že nadčasovou – melodii a doplnil ji i o skvěle šlapající groovy beat.

Lepší track si pro tento milník Axtone vybrat nemohlo. Jelikož díky tomuhle jasně dokazuje, že i po tak dlouhé době na scéně nestojí na místě, právě naopak. Udává trendy a nebojí se bořit zavedené hranice. Rozhodně stojí za to také zmínit, že o tomto remixu až doposud nikdo nevěděl. Všechno si perfektně Axtone nachystal a vypustil ven. Tato skladba je také skvělým zakončením letošního roku, ve kterém nás Axtone zásobil jedním hitem za druhým. Kromě toho je to také jasný důkaz toho, že Kryder už není jen ten kluk z britských ostrovů, ale člověk, který udává směr.

Na závěr nám nezbývá než Axtone popřát další minimálně padesátku výjimečných tracků, které si pro nás určitě už teď chystá. Mimochodem, příští rok oslaví tento label své 10. výročí … Datum vydání Kölsch – All That Matters (Kryder Remix) bude pravděpodobně v pondělí 8. prosince.