Axwellův uznávaný label Axtone Records v letošním roce oslaví 13 roků od svého vzniku a nyní dosáhl svého dalšího velkého milníku. Nově vydaný track ‚Come Together‚, za kterým stojí respektovaný britský producent a DJ Tom Staar, totiž nese katalogové označení AXT100. Největší fanoušci si bez pochyb všimnou, že se technicky nejedná o 100. vydání tohoto labelu, ale to nás nezastaví, abychom toto vydání řádně oslavili.

‚Come Together‘ krásně reprezentuje, čím se Axtone stal tak slavným a oblíbeným během svého působení na hudební scéně. Melodie a nádech tohoto tracku společně s vokálem, který napsal sám Tom a jenž poté nazpíval jeho krajan Matt Hope, je nadčasová. Tom Staar se řadí mezi nejoblíbenější producenty posledních několika let a díky svým dřívějším trackům, jako ‚Bora‘ nebo ‚The Funkatron‘, zanechal na Axtone svoji nesmazatelnou stopu.

Pro artwork k tomuto tracku měl Axtone menší pomoc od své ‚Axtone family‘, kdy se label obrátil na své fanoušky, aby poslali své fotky a nesmazatelně se tak zapsali do historie samotného labelu. Tom Staar feat. Matt Hope ‚Come Together‘ si můžete koupit/streamovat zde.