Ikony elektronické taneční scény a jedni z nejžádanějších producentů současnosti míří poprvé od rozpadu projektu Swedish House Mafia do Prahy. Duo Axwell Λ Ingrosso vystoupí 11. května 2018 v rámci MAGNETIC festivalu, jehož pořadatelé promění výstavištní halu s kapacitou až deset tisíc návštěvníků v obří taneční klub s tou nejmodernější audiovizuální technikou. Během deseti hodin se představí celkem 8 zahraničních umělců.

Málokdo by v roce 2013 čekal, že by se producenti Axwell a Sebastian Ingrosso po rozlučkovém tour slavného švédského triumvirátu, který dominoval rádiím např. s hity Save The World, One nebo Don’t You Worry Child, mohli ještě někdy společně potkat na jednom podiu. Ani ne rok poté se tak stalo v rámci společného projektu Axwell Λ Ingrosso, který velmi rychle vyšel ze stínu původního uskupení a dnes dominuje světu taneční hudby. Jejich aktuální hit More Than You Know patří k nejhranějším v českých rádiích a skladby Sun Is Shinning, On My Way nebo aktuální novinku Dreamer si brouká nejen ten, kdo pečlivě sleduje dění na světové taneční scéně.

Axwell Λ Ingrosso – More Than You KNow:
https://www.youtube.com/watch?v=GsF05B8TFWg
Swedish House Mafia – Don’t You Worry Child
https://www.youtube.com/watch?v=1y6smkh6c-0

Axwell Λ Ingrosso  se tak zařadí mezi hvězdy jako Avicii, The Chainsmokers nebo Afrojack, které již MAGNETIC Festival v minulosti navštívily. Kromě toho, že to bude festivalová premiéra, se jedná také o  nejdražší umělce v celé šestileté historii festivalu.

Vstupenky na MAGNETIC Festival je možné zakoupit na www.ticket61.com a v síti Ticketpro.