18425459_1532617500142432_68046493346146857_n

Slavná dvojice ze Švédska a ikony taneční hudby Axwell a Ingrosso se chystají na konci května vydat své první EP. Od začátku svého společného projektu v roce 2014 až do teď vydávali jen samostatné singly. Během té doby nám také slíbili album, kterého se asi ale nedočkáme – jak sami řekli, když dáte všechny jejich doposud vydané tracky jako Axwell /\ Ingrosso do jednoho playlistu, tak máte v podstatě album.

Nadcházející EP bude v tomto ohledu jejich první a bude se jmenovat ‚More Than You Know EP‚. Celkem na něm najdete čtyři tracky: More Than You Know, Renegade, How Do You Feel Right Now a Dawn. Celé EP vyjde ve středu 24. května, tedy v den, kdy budou Axwell a Ingrosso hrát ve doma Stockholmu ve Friends Aréně, před finále fotbalové UEFA Europa League.

Tento pátek 12. května vyšel ‚Renegade‘ jako single a pokud si toto EP předobjednáte třeba na iTunes, tak si ho můžete hned stáhnout. Kromě jedné menší show v Londýně pro zvané, Axwell a Ingrosso tento track nikdy nehráli živě. V jeho zvuku jde cítit silná inspirace francouzským housem, a to hlavně Daft Punk či Justice. Jedná se o velice povedený retro track, kde hlavní roli hraje syntetizátor, jemná piano melodie a chytlavý vokál. Tohle je kombinace, která vás jen tak neomrzí, jak se sami můžete přesvědčit z videa:

Níže si můžete pustit ukázky zbylých 3 tracků.