V květnu roku 2011 Swedish House Mafia převzala jednu epizodu pořadu Essential Selection, za kterým na BBC Radio 1 stojí Pete Tong. Axwell v průběhu vysílání představil nový track slovy, „Je tady jeden kluk, který – doufám – bude schopný vydat track v průběhu tohoto léta. Jeho jméno je Paul(s) Paris a je z Austrálie. Na mém stole je od něj velmi speciální track, který musím vydat pro léto a sezónu na Ibize. Svět je nyní připraven na hudbu s emocemi. Tahle skladba tak trochu přináší zpět doby kolem roku 1998, je to velmi spirituálně znějící vokál a má velmi zvláštní atmosféru. V těchto dnech vychází spousta instrumentálních tracků nebo takových, kde na vás někdo křičí. Tenhle má opravdovou duši, trochu mi to chybí a chci to vrátit zpět.

Posuňme se o 6 roků dopředu a po nekonečném počtu inkarnací Axtone Records konečně vydal remode verzi od Axwella a NEW_ID na jeden z nejvíce žádaných tracků v historii tohoto labelu. Remode verze si odbyla svůj velký debut na Axtone party v průběhu Miami Music Week 2017, pak ji po lehké upravě Axwell znovu zahrál ve svém setu na Axtone stagei na Tomorrowlandu a její konečná verze byla dokončena po velkém testováním v průběhu celého letošního léta.

Ke konci října by také měla zdarma ke stažení vyjít originální verze a remix od Daniel Keizera by měl následovat ke konci roku. Zatímco mnoho fanoušků Axtone zná ‚Make Your Mind Up‘, tak co možná neví, je, že další track od Pauls Paris je ve výrobě…

Pauls Paris feat. Moses York – Make Your Mind Up (Axwell & NEW_ID Extended Remode) si můžete stáhnout zde.