axwell ingrosso

Poté, co se Axwell a Ingrosso vrátili zpět ke své manažerce Amy Thomson (psali jsme zde), rozjeli své přípravy ve velkém proudu. První ochutnávku, kam chtějí v budoucnu směřovat, jsme poprvé dostali v průběhu konání Amsterdam Dance Eventu, kde nám předvedli novou audiovizuální podobu své show, kde začali místo grafických vizuálů používat filmové. Kromě toho nám ve své vyprodané show představili dva nové ID tracky ‚How Do You Feeling Right Now ID‘ a ‚Dreamer ID‘.

Nedávno na svém twitterovém účtu Amy Thomson potvrdila, že příští rok bude jejich doposud největší. Axwell s Ingrossem nejdříve v roce 2014 potvrdili, že pracují na svém albu. Nicméně, letos prozradili, že album nakonec asi nevydají a budou spíše vydávat jen singly, které když si dáte dohromady, tvoří technicky slibované album. Jak se ale nakonec zdá, tak přeci jen album vydají. Možná už v příštím roce.

Dle všeho mají připraveno několik nových tracků, které by se na albu měly objevit, viz výše zmiňované dva nové tracky, plus další jako ‚More Than You Know‘, ‚Terminal 5 ID‘. V tuto chvíli také tato dvojice finišuje práce na svém novém studiovém komplexu ve Stockholmu, takže se dá čekat, že se po jeho dokončení vrhnou naplno do práce na tolikrát zmiňovaném albu.  Amy Thomson také potvrdila a ujistila, že uvedené tracky přijdou a také, že plánují vydat CD nebo možná i vinyl – a hlavně, že v příštím roce plánují Axwell a Ingrosso světové turné.