Axwell s Ingrossem je pro CZ/SK publikum velmi dobře známá dvojka. Jednak se jejich hitovky nedají přeslechnout, ale také v poslední době vystupovali na akcích EDMANIA a Magnetic festival. Kromě jejich osvědčených singlů jako More Than You Know, Dreamer či On My Way, byla na obou akcí ke slyšení i novinka s názvem Dancing Alone.

Dlouho si fanoušci pokládali otázku, cože to kluci vlastně hrají. Ačkoli nebyl pochyb o tom, že se jedná o jejich novou tvorbu, tak všichni čekali na termín vydání téhle pecky. A to oznámení přišlo v tomhle týdnu, kdy Axwell na sociálních sítích potvrdil termín vydání tento pátek. A teď je to tady přátelé.

Novinka nabízí vokál od britského zpěváka Romanse, který se své úlohy zhostil naprosto parádně a zároveň dal skladbě naprosto lehký nádech. Drop je pak sice melodičtějšího rázu, ale to je u téhle dvojice v podstatě zvykem. Track by pak mohl atakovat přední příčky nejedné hitparády a vy si jej můžete poslechnout níže z oficiálního youtube kanálu Axwella a Ingrossa.