Backstreet Boys – pětičlenná americká skupina kluků, která kolem roku 1996 pobláznila doslova celý svět. Holky šílely, kluci chtěli být jako oni a místo tapet v pokojích dominovaly jejich plakáty. Dnes už s těžkostí říct, zda tuto skupinu zná i nová generace, jelikož jejich band šel po několika letech do ústraní a svůj největší boom mají kluci dávno za sebou.

Nicméně kapela běží dál, a protože nyní světu vládne EDM, BB se rozhodli, že to v tomto žánru zkusí také. Kluci nyní údajně podepsali smlouvu s RCA Records ke svém desátém albu, ve kterém by měli účinkovat i samotní světoví DJs.

Rozšiřujeme své působení na lidi, kteří nás vždy inspirovali nebo byli našimi fanoušky a my jsme o tom ani nevěděli. Všichni jsme se spojili s různými lidmi. Nick mluvil se Stevem Aokim, Howie se Zeddem, který byl náš opravdu velký fanoušek a to stejné Diplo. Také jsme se sešli s klukama z The Chainsmokers, takže je toho opravdu hodně.“

Zatímco si na tyhle kolaborace budeme muset ještě počkat a možná si ani nedokážeme ještě představit, jak to všechno bude vypadat, Steve Aoki už na jedné své show do těchto vod zabrousil a nechal Nicka Cartera zazpívat hitovku „Everybody“ přímo ve svém setu. No jo, ale copak Steve Aoki, že?

Zdroj: youredm.com