Festival Balaton Sound je letní pětidenní party na pláži maďarského jezera a Češi ji milují. Hvězdnému programu vévodí The Chainsmokers, David Guetta, Dimitri Vegas & Like Mike, Martin Garrix, Big Sean, Rita Ora, Alesso, Axwell /\ Ingorsso a spousta dalších! Festival se koná v Zámardí od 4. do 8. července a nyní je poslední příležitost koupit vstupenky za předprodejní cenu, 22.6. se zdražují na finální cenovou hladinu. Více než tisícovka českých fanoušků taneční hudby vyrazí si užít špičku současné scény a my představujeme jejich důvody:

Skvělý program pro milovníky elektronické taneční hudby
Balaton Sound představuje každý rok řadu jmen, která právě hýbou taneční hudbou.  Současnému žebříčku DJ Mag vévodí Martin Garrix a stejně jako druzí Dimitri Vegas & Like Mike či ikona EDM David Guetta u břehu jezera Balaton fanoušky několikrát přivedli do varu. Naopak hitoví The Chainsmokers, DJ Snake a řadu dalších uvidí návštěvníci prvně. Nechybí ani návraty po dlouhé době, Eric Prydz se vrací po 10 letech. Kompletní line-up ZDE: https://balatonsound.com/cz/line-up#!/plist////

Taneční hudba a hip hop k sobě mají blízko
Že spojení skvělé party a hip hopu funguje skvěle ocenili návštěvníci již v předchozích letech. Letos si návštěvníci budou moci vychutnat koncert nejen hvězdného Big Seana, ale i spousty dalších – TY Dolla $ign, Big Shaq, Craig David Pre. TS5, Giggs, Princess Nokia, Goldlink, Rich Brian, Nigh Lovell, YXNG Bane a Dreezy.

Klubová scéna světové kvality
Pro 11. ročník si Balaton Sound připravil novinku v podobě projektu „Clubs on the Beach“, což bude nová scéna zahrnující vlastní stage přímo u vody, na které probíhají non stop trvající techno a house party. První den festivalu zahájí bruselská instituce FUSE, následuje REX Club. V pátek odstartuje svoji party berlínský klub Watergate. Sobota patří klubové a nahrávací značce Defected z Londýna a poslední den uzavírá Patcha.

Barevné Elrow party i letos
Po loňském úspěchu není překvapením, že i letos se návštěvníci mohou tešit na populární a barevné Elrow party. Svoji skvělou show přivezou toto léto i na Balaton Sound a na pomoc si přizvou speciální DJs, nesmí chybět Britové Richy Ahmen, Patrick Topping, Steve Lawler plus Heidi či Toni Varga a mnoho dalších.

Nejen hudba
Samozřejmě, že Balaton Sound je hlavně velká party a zábava. Balaton je dějištěm festivalu a zároveň také největším sladkovodním jezerem ve střední Evropě. Návštěvníci si mohou v rámci areálu užít dvoukilometrovou pláž, kde si každý může dopřát zábavu dle svých potřeb. Od slunění na pláži a provozováním vodních sportů, přes řadu sportovišť, posilovny až po adrenalinové atrakce. Navíc na návštěvníky čekají i magická představení pouličních divadel, jako jsou například Big Dancers (https://youtu.be/jLzCZQKDgm4 ) ze Španělska, němečtí Oakleaf (https://vimeo.com/181166927) a řada dalších.

Párty na lodi
Navíc už třetím rokem festival připravuje skvělé odpolední party na lodi. I letos Vás čeká skvělý program na palubě lodi vyplouvající z přístavu Siófok. Připravte se na party uprostřed jezera Balaton s 300 dalšími návštěvníky festivalu! Budou hrát Booka Shade, Camelphat, Palmfood a další. Více informací naleznete zde!

Balaton Sound 2018 (v abecedním pořadí): 
2Vilas
Adriatique
After Dark Pres: Bribón, Botek, X
Agoria
AKEZDETPHIAI
ALESSO
Alex Kennon
Andras Bader + Duel Live
ANDREW RAYEL
AXWELL v INGROSSO
Badgirls Pres: James Cole, Pat Duff, Shabaam
Big Sean
BIG SHAQ
Black Coffee
Blinders
Booka Shade
BRAINS
Brooks
Butch
Calmani & Grey
Camelphat
Candyman da Marquis
CARNAGE
Charlotte de Witte
Claptone
Cassy
CMC$
CRAIG DAVID presents TS5
CRISTOPH
Curtis Alto
David Guetta
Dimitri Vegas & Like Mike
DISCIPLES
DJ Snake
Dreezy
Dyro
Ella Eyre
Ellen Alien
ERIC PRYDZ
Giggs
GOLDLINK
Gorje Hewek & Izhevski All Day Long
Gusgus
Heidi
Hellert
Henri PFR
Hugh Hardie
Jennifer Cardini
Jonas Blue
Julien Jeweil
Jumodaddy
Justin Mylo
KAYZO
Kölsch
Logistics
Lost Kings
MAJKA & CURTIS live
Martin Garrix
MARTIN SOLVEIG
Matisse & Sadko
Matrixxman
Nervo
NGHTMRE
NIGHT LOVELL
OLIVER HELDENS
Osrin
Patrick Topping
Phil Weeks
PRINCESS NOKIA
Punctual
PUNNANY MASSIF
Bladerunnaz presents: Renee Lavice
RITA ORA
Rich Brian
Riva Starr
SaSaSaS
SANDER VAN DOORN presents PURPLE HAZE
SAVERNE
Scuba
Stephan Bodzin
Steve Lawler
STMPD Records Night
Sven Väth
The Chainsmokers
Timmy Trumpet
TV Noise
TY Dolla Singn
Uner
Vini Vici
W&W
WELLHELLO
YTRAM
YXNG BANE

Co: Balaton Sound
Kde: Zamárdi, jezero Balaton, Maďarsko
Kdy: 4-8. červenec 2018
Web: https://balatonsound.com/cz/
Vstupenky: https://balatonsound.com/cz/vstupenky/category/entry-ticket

Aftermovie: https://www.youtube.com/watch?v=nryOzEngb7w
Facebook: https://www.facebook.com/balatonsoundCZ/