BCKSLSH, přesný název Backslash, vydal nový track s názvem Začni vnímat. Dříve vystupoval pod jménem DJ Adrian Bolf. Mnozí si ho mohou pamatovat z dob, kdy na samém začátku moderoval pořad Digital Love na Očku. V té době si také jistě vzpomenete na jeho track Magic In Her Eyes, který vydal společně s Honzou Gajdošem.

Adrian ukončil spolupráci s agenturou PB media s.r.o., která ho zastupovala a zároveň jí patřila značka Adrian Bolf. Proto se rozhodl vrátit a přijít s novým projektem pod názvem BCKSLSH a s novým trackem Začni vnímat.

A o čem track je? Popisuje Backslashovo období poté, co ukončil svou někdejší kariéru. Singl je především motivací pro všechny, kteří to vzdali, ale mají znovu chuť bojovat. Song je ve stylu tropical house. Text má na starost Backslashův bratranec Martin Hladílek. Vokály si vzal na svědomí Jan Trejbal a hudba je Backslashova práce společně s Blankou Maderovou z Faust Record, která nahrávala živé piano a kytary.

Co je ale velice zajímavé: hudba vznikala již od roku 2013 a má několik verzí. Trvalo 5 let, než se našla ta správná, aby mohla být vydána. V současné době se ještě pracuje na akustické verzi, která bude jistě stát za to.

Zde je odkaz na track:

Zdroj fotografií: TINA TALICH.