Od koho tracky jsou a jak to začalo?

Honza s Petrem založili projekt BEATCHASERS již roce 2015. Klíčovou myšlenkou bylo vzájemně provázat znalosti hudební produkce taneční hudby a dlouholeté zkušenosti z djingu a parties. Kluci si kladou za cíl přispívat jejich hudbou k posunu české produkce na světovou úroveň. Důležitou roli v tvorbě pro ně hraje také focus na inovativní audio prvky, které jsou podle jejich slov takřka nezbytně nutným základem pro vývoj elektronické hudby jako celku.

Doposud jste je mohli pravidelně slyšet vystupovat v jejich rezidentním klubu 7.nebe (Brno) a také v řadě klubů po České republice jako jsou Duplex Club (Praha), Fabric Club (Ostrava), Paradise Club (Třebíč) a dalších.

 

BEATCHASERS studio

Reakce na směr, kterým se taneční hudba v posledních letech ubírá na sebe nenechala dlouho čekat. Rok 2020 byl ve studiu BEATCHASERS ve znamení ujasnění a nastavení plánu práce. Začátkem tohoto roku už kluci založili vlastní label Beat Music, na kterém právě před pár dny vydali dva nové tracky – Area 51 a Cobra.

V těchto dnech pracují Honza s Petrem na remixu pro samotného Tiësta. Uzávěrka kontestu o nejlepší remix na skladbu The Business je stanovena na začátek dubna a vítěz dostane možnost vydat jeho remix na věhlasném labelu Atlantic Records. Tak držíme palce, kluci!

 

Nové tracky Area 51 a Cobra

Area 51
Electro-houseová záležitost, okořeněná – jak už sám název napovídá – futuristickými prvky. Zkrátka „party banger“, který by neměl chybět v každém našlapaném electro–house setu.

Cobra 
Temnější stranou mince je druhý track s názvem Cobra. Orientální breakdown ve spojení s tech–houseovou linkou jistě potěší milovníky poctivého šlapacího beatu. Track zároveň také lehce poodhaluje jeden ze směrů, kterým se bude produkce BEATCHASERS do budoucna ubírat.