beatport pro

S lehkou nadsázkou můžeme Beatport nazvat iTunes pro DJs. Ale to je spíše přirovnání vhodné pro někoho, kdo o Beatportu moc neví. Pro nás, co se pohybuje kolem taneční hudby, je Beatport jedno z nejdůležitějších míst, kde nakupujeme a hledáme novou hudbu. Nechceme tvrdit, že je nejlepší – to není, má také své chyby a na internetu jsou také další stránky, které prodávají taneční muziku. Faktem ale je, že momentálně se prostě Beatportu nemůžou rovnat, jelikož většina skladeb, které momentálně vychází, mají z drtivé většiny exkluzivitu právě pro Beatport, kde vždy vychází jako první. A znáte to, jak to v dnešní uspěchané době chodí. Nikdo nechce čekat, tak všichni kupují hned, jak je to možné. Díky tomu všichni kupují právě na Beatportu.

Dalo by se čekat, že díky tom se vedení této služby, může spokojit s tím, co mají a co funguje. Ale stejně tak rychle, jak si svůj náskok vybudovali, tak ho můžou ztratit. A právě proto, a možná aby opět posunuli laťku v tomto segmentu o něco výše, představilo vedení tohoto giganta nový design s vylepšenými funkcemi a také novým názvem: Beatport Pro. Zatím je stránka ve fázi bety, takže ještě některé funkce nefungují, jelikož se dodělávají. Ale co se týče designu samotného, tak ten je finální a vcelku velice povedený, minimalistický a přehledný. Stejně tak se změnilo i logo a design stránek s aktuálním přehledem na poli taneční hudby Beatport news, které se nyní nově jmenují Beatportal.

V těchto dnech slaví Beatport své 10. výročí, takže se vedení firmy rozhodlo pro své zákazníky připravit dárek v podobě kompletního upgradu webu. Celý web byl kompletně přestavěn, aby více vyhovoval moderním standardům. Což znamená rychlejší načítání, uspořádaní hlavní stránky je nyní mnohem čistější, vyhledávání je více intuitivnější a navigace na stránce je celkově hladší, než byla doposud. Konečně je také celý web optimalizovaný pro mobilní zařízení s pohotově reagujícím designem. Pořád je to ten samý obchod, ale podle vedení Beatportu je nyní pro vývojáře mnohem jednodušší přidávat nové vychytávky na stránky, díky čemuž položili základy pro rychlejší aktualizace a více nových změn, které budou postupně přidávat.

Takže pokud vás zajímá jak nový Beatport Pro vypadá a funguje, stačí kliknout zde: pro.beatport.com