beats for love

BEATS FOR LOVE 2015 JE ZDE!

 

Největší festival elektronické taneční hudby ve střední Evropě otevře své brány již tento čtvrtek 2.7.2015 od 16:00. Všichni fanoušci taneční muziky se po roce opět dočkali. Letos Vás v industriálním areálu Dolních Vítkovic čekají 4 dny plné hudby nejen od světových, ale i českých a slovenských dýdžejských hvězd. Nebude chybět bohatý doprovodný program, či natáčení z vesmíru americkou agenturou NASA!

 

Na festivalu bude kromě skvělých DJských výkonů i výborný doprovodný program, který zabaví návštěvníky hlavně v průběhu odpoledních a podvečerních hodin. Můžete se těšit na Urban art Graffiti jam, fotbal v nafukovacích koulích tzv. Bumber games, který se bude nacházet mezi festivalem a kempem, food biliard v Óčko zóně, Decathlon sportovní zónu s trampolínami, basketem a dalšími sporty. Profesionální stolní fotbálky, 10-ti metrová skluzavka u EDM & Trance Party Spot Stage, sedmi metrová lezecká stěna v prostoru Pepsi chill out zóny a spousta dalších vychytávek na slunečné odpoledne. Letos jsme pro Vás připravili i oficiální fotostěnu Beats for Love, kde si budete moci udělat fotku, kterou si můžete i zakoupit ve vytištěné podobě.

 

Novinkou na festivalu bude tzv. Science stage, která se bude nacházet u Velkého světa techniky.
Návštěvníci se můžou těšit na unikátní doprovodný program skládající se z Science show, Gyroskopu, Elektroobvodu a dalších zajímavostí. Návštěvníci budou mít taky volný vstup do Velkého světa techniky po dobu festivalu, vždy od 18:00 do 22:00,“ vyjmenovává program této scény ředitel Sdružení Dolní oblasti Vítkovic Petr Koudela.

 

Vrcholem jednotlivých dnů bude ohňostroj a ten největší z nich čeká návštěvníky u vysoké pece v neděli večer,“ prozrazuje jednu z nejzajímavějších částí doprovodného programu ředitel festivalu Kamil Rudolf. Dobrou zprávou je, že telefonní společnosti posilují signál přídavnými vysílači, připraveno je také posílení MHD v nočních a ranních hodinách a pokud vám dojde hotovost, bude na vás čekat bankomat ERA přímo v areálu u auly Gong.

 

 

 

PEPSI VÝZVA – „DORAŽ NA PRVNÍ NATÁČENÍ Z VESMÍRU“

 

S originálním nápadem přišel největší výrobce nealko nápojů a Vy buďte u toho!
Stav se co nejdřív u promo teamu v PEPSI CHILL OUT ZÓNĚ, napiš vzkaz a v neděli 5. 7. ve 12.30h přijď do PEPSI AKTIVAČNÍ ZÓNY před hlavním vstupem do areálu. Svůj vzkaz či přání můžeš vypustit na jednom z tisíců létajících balónků. Vše se bude natáčet z vesmírné stanice a budeš tak součástí prvního vesmírného videa,“ popisuje celou výzvu zástupce společnosti.
Už třetí ročník největšího tanečního festivalu ve střední Evropě Beats for Love se uskuteční od 2. do 5. července v Dolních Vítkovicích. Událost, která během prvních dvou let přilákala více než 60.000 návštěvníků, se letos významně rozrůstá. Z původních 250 interpretů zde letos zahraje 350 a počet pódií se z 8 navýší na 11. Navíc se plocha festivalu oproti loňským ročníkům zdvojnásobí na téměř 100 000 metrů čtverečních.

 

 

DOPRAVA

 

VLAKY / AUTOBUSY

 

Společně s oficiálním dopravcem LEO Express jsme připravili speciální párty vlaky, které vás 2. a 3. července v 16:06 přivezou z Prahy přímo do Ostravy na festival Beats for Love. Na palubě těchto vlaků, které budou vybaveny zvukovou aparaturou, vám budou hrát vybraní DJ’s.
Spoje pojedou na nádraží Ostrava – střed, které je v těsné blízkosti Dolní oblasti Vitkovice.
Lístky si můžete rezervovat na www.le.cz

 

Nejbližší vlakovou zastávkou je Ostrava – Střed, ze které je to do areálu zhruba 300 metrů. Hlavní cílovou stanicí dálkových vlaků je Ostrava – Hlavní nádraží, odkud je možné do areálu festivalu dojet ostravskou MHD (tramvají).
Přímý vlak do Ostravy jede z Prahy, Brna, Bratislavy, Budapešti, Warszawy a dalších malých i velkých českých, slovenských, polských či rakouských měst.

 

DOPRAVA AUTEM

 

od Olomouce E462 a D1
od Frýdku-Místku R56
od Opavy silnice 11
od Českého Těšína R48 a R56

 

LOVE CAMP

Love camp se nachází v areálu Industrial parku Dolní Vítkovice, v těsné blízkosti festivalového areálu. V kempu budou mobilní suché WC, stejně jako dámské a pánské sprchy. V kempu bude taktéž možnost připojit se k elektrické síti. To vše zaručuje jeho návštěvníkům velký komfort ubytování.

 

OFICIÁLNÍ CENÍK LOVE CAMP

 

osoba: 200,- / 4 dny
stan: 200,- / 4 dny
karavan: 900,- / 4 dny

 

UPOZORNĚNÍ: Vjezd do kempu mají automobily zakázány s výjimkou karavanů!

 

PARKOVÁNÍ

 

Pro návštěvníky s auty, je připraveno regulované velkokapacitní parkoviště v těsné blízkosti Love Campu a vstupu do areálu festivalu.

 

PARKOVNÉ: auto: 200,- / 4 dny
VIP návštěvníci mají parkování ZADARMO na ulici Ruská vedle Akreditací.

 

VSTUPENKY

 

POSTUP NÁKUPU IDENTIFIKAČNÍHO PÁSKU A KELÍMKU PŘI PŘÍCHODU NA FESTIVAL!

 

Návštěvníci nejprve navštíví jednu z 22 pokladen, které pro ně budou připraveny a zakoupí si buď jednodenní, nebo festivalovou vstupenku (identifikační pásek), který jim bude připevněn na ruku. K pásku dostanou festivalový Love kelímek a odeberou se ke koridorům u vstupu. Zde, po zkontrolování profesionální bezpečnostní službou, budou vpuštěni do areálu festivalu.

 

CENY VSTUPENEK (v CZK)

 

Festivalová vstupenka (4 dny): 200,-
Čtvrtek: 100,-
Pátek: 100,-
Sobota: 100,-
Neděle: v tento (a na tento) den, budou v prodeji jen festivalové (čtyřdenní) vstupenky za 200,-

 

AKREDITACE

 

Akreditace umělců, zástupců médií a hostů, bude umístěna na ulici Ruská viz. mapa areálu (jiný vchod než hlavní vchod pro návštěvníky). Akreditace budou probíhat ve čtvrtek od 16:00 a v ostatní dny od 15:00. Pokud máte voucher (výherci z časopisů, rádií, VIP vouchery atd.) akreditujte se právě na tomto místě.

 

VĚKOVÉ OMEZENÍ

 

Vstup na festival je povolen lidem ve věku nad 18 let. Lidé ve věku 16 a 17 let mohou na festival pouze v doprovodu osoby starší 18 let, lidé mladší 16 let se festivalu mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce. Vstup do Partyspotu je povolen pouze od 18 let. Partyspot má pouze omezenou kapacitu.
Prodej alkoholických nápojů a cigaret je návštěvníkům pod 18 let přísně zakázán!

 

FESTIVALOVÝ AREÁL

 

ČASY OTEVŘENÍ / UZAVŘENÍ AREÁLU

 

Areál se otevírá ve čtvrtek v 16:00 a po skončení hudební produkce prvního dne v 04:00 ráno se uzavírá. V tuto dobu budou návštěvníci požádaní o jeho opuštění. V další dny se areál otevírá v 15:00 a zavírá opět v 04:00 ráno po skončení poslední hudební produkce. Festival oficiálně končí v pondělí 6.7.2015 v 04:00 ráno.
(Shrnutí: Areál bude po dobu celého festivalu uzavřen vždy od 04:00 do 15:00).

 

FESTIVALOVÁ APLIKACE

 

Pro návštěvníky s chytrými telefony využívající operační systém Android jsme stejně jako v minulém roce připravili festivalovou aplikaci. V ní naleznete informace o festivalu, line up, mapu areálu a navigaci, která Vás navede až ke vstupu na festival.

 

INFORMACE A POMOC

 

Při vstupu a na dalších místech budou k dispozici letáčky s mapkou areálu a časovým line-upem. Ztráty a nálezy se budou shromažďovat na info stánku u vstupu (tam zaručeně získáte letáček s line-upem a mapkou areálu). V areálu samozřejmě bude k dispozici záchranná služba, která má letos 3 stanoviště vyznačené i v mapce areálu a hasičská hlídka.

 

ZÁKAZY A PROZBA O RESPEKTOVÁNÍ PRAVIDEL

 

Do areálu je zakázáno vnášet jídlo, pití, omamné a psychotropní látky a zbraně. Z tohoto důvodu bude nutné, aby se každý návštěvník podrobil bezpečnostní prohlídce, kterou bude vykonávat bezpečnostní služba. Je důležité pro bezpečnost nás všech a proto děkujeme za její respektování. (Do Love campu je samozřejmě jídlo a nápoje možné vnášet). Focení běžnými fotoaparáty a natáčení na mobilní telefony je povolené, záznamy profesionální technikou je možné pořizovat jen na základě schválené akreditace. V celém festivalovém areálu a na parkovišti platí přísný zákaz zakládání ohně (v Love campu je možné oheň zakládat jen na vyhrazených místech). Žádáme návštěvníky, aby dodržovali pořádek. Festivalový areál nebude dostatečně komfortní a bezpečný pro psy a proto je jejich vstup do areálu festivalu a Love campu zakázán.

 

MOBILNÍ BANKOMAT BUDE!

 

Letos se nám po velké snaze podařilo pro všechny návštěvníky festivalu Beats for Love zajistit mobilní bankomat ERA přímo v areálu.

 

SOCIÁLNÍ ZAŘÍZENÍ A PITNÁ VODA

 

V areálu bude rozmístěn dostatečný počet mobilních suchých WC, které se budou v průběhu festivalu průběžně a dostatečně čistit. Pitná voda pro návštěvníky se bude v areálu nacházet v těsné blízkosti auly Gong. Bude zde umístěno dostatečné množství žlabů.

 

BEZPEČNOSTNÍ SLUŽBA – SECURITY

 

O pořádek v areálu a samotnou bezpečnost návštěvníků festivalu se bude starat profesionální bezpečnostní služba, která zastřešuje ty největší festivaly hudebního i nehudebního zaměření pořádané v České Republice!

 

FESTIVALOVÉ OBLEČENÍ – MERCHANDISING – PRODEJNÍ STÁNEK BEATS FOR LOVE

 

Oficiální oblečení s motivem festivalu Beats for Love zakoupíte v prodejním stánku přímo v areálu.

 

OVLIVNÍ FESTIVAL NEPŘÍZEŇ POČASÍ?

 

Celkový povrch areálu je z 4/5 tvořen asfaltem/betonem/struskou a z 1/5 travnatou plochou. Doporučujeme všem návštěvníkům kvalitní pevnou obuv! Rozhodně nedoporučujeme přijít v žabkách, sandálech, lodičkách a podobných typech obuvi. V případě deště je v celém areálu zastřešení pro více jak 8000 návštěvníků a tím pádem rozhodně za případného deště nekončíme!

 

DJ POČASÍ

 

Ano, přáli jsme si to a doufáme, že se nám podařilo zabookovat toho nejdražšího DJe na světě a tím je DJ POČASÍ. Předpověď je nám mimořádně nakloněna, čehož si s pokorou vážíme a děkujeme!

 

ODKAZ NA LINEUP – PROGRAM FESTIVALU

 

www.b4l.cz/data/line-up-b4l-2015.jpg

 

ODKAZ NA MAPU

 

www.b4l.cz/data/mapka2015.jpg

 

FOTOGRAFIE Z MINULÝCH ROČNÍKŮ

 

www.b4l.cz/cs/o-festivalu

 

MOTTO na závěr

 

V historickém srdci samotné Evropy se ve čtvrtek 2.7.2015 rozjede největší taneční událost tohoto roku, kde se na jedenácti scénách představí přes 350 umělců a to v nejbizarnějším hudebním mixu, trvajícího až do pondělního rána. Na ploše téměř 100.000 metrů čtverečních, v nitru úžasného ostravského industriálu, všichni společně oslavíme to, co nás tam táhne. Je to LÁSKA K HUDBĚ!

 

PŘIJĎ a ŽIJ!

 

Těšíme se na Vás,

 

Tým B4L

 

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
https://www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb

 

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy