Rok 2018 sice sotva začal, léto se však nezadržitelně blíží a tak je třeba začít představovat jednotlivé umělce pro další ročník festivalu Beats for Love! Jeho organizátoři za posledních několik týdnů představili jména zastupující různé žánry, z nichž jednoznačně největším a nejznámějším je Alan Walker!

Do ostravské Dolní oblasti Vítkovice v červenci zavítá teprve dvacetiletý DJ a producent, jež se ve světě nejvíce proslavil se svým hitem Faded, který za 2 roky nasbíral na YouTube neuvěřitelných 1,4 miliardy zhlédnutí, 9 milionů lajků a získal platinovou desku v 10 zemích. Videoklip k tomuto tracku byl zároveň nejhranějším klipem za rok 2016 na TV Óčko. Ve stejném roce se Alan Walker umístil na 55. místě v žebříčku DJ Mag Top 100, přičemž v roce 2017 se mu povedlo postoupit ještě o 38 příček výše na současnou 17. pozici. „Tyto fakta jen potvrzují, že jde o jednoho z komerčně nejúspěšnějších producentů současnosti a my jsme moc rádi, že jsme ho pro náš festival získali,“ doplňuje ředitel festivalu Kamil Rudolf.

V září minulého roku vydal Alan Walker nový singl nazvaný All Falls Down, na kterém spolupracoval se zpěvačkou Noah Cyrus. Ano, čtete správně, jedná se o mladší sestru slavné Miley Cyrus. Tento song rovněž stojí na počátku nové kampaně nazvané World of Walker, která bude obsahovat více nových singlů, videoklipů a dalších překvapení. Kdo ví, možná se od tohoto mladého Nora žijícího v Anglii dočkáme rovnou celého alba!

Vedle Alana Walkera vystoupí na Love stage také britský multiinstrumentalista Youngr, který při svých vystoupeních používá až 10 hudebních nástrojů. „O Youngra jsme letos hodně stáli, vždyť za minulý rok absolvoval na 80 vystoupení po celém světě včetně amerického a evropského turné, která byla beznadějně vyprodaná,“ představuje jednu z dalších hvězd Rudolf. Na Drum & Bass stage si tento rok svou premiéru odbude novozélandské duo The Upbeats, které mimo jiné stojí za drum & bass „hymnou“ posledních let nazvanou Dead Limit.

Jako už tradičně bude i letos součástí festivalu EDM & Trance stage, na které jako jeden z headlinerů vystoupí holandský DJ a producent Dannic. Odchovanec labelu Revealed Recordings toto vydavatelství již přerostl, vyšperkoval vlastní zvuk a založil si vlastní label nazvaný Fonk Recordings, který se ubírá krapet jiným směrem. Pravidelně se také umisťuje v žebříčku DJ Mag Top 100 DJs a se stejnou pravidelností vystupuje na festivalech jako Tomorrowland nebo Creamfields. Dalšího „šéfa labelu“ uvidíme a hlavně uslyšíme i na Techno stage, kam zavítá Luca Agnelli z Itálie. Ten vlastní vydavatelství Etruria Beat, mimo něj ale vydává také například na labelech Soma Records nebo Drumcode. Právě na Drumcode v roce 2014 vyšel jeho slavný remix na kultovní track Porcelain od Mobyho.

Festival Beats for Love se koná 4. – 7. 7. 2018 v industriálním parku Dolní Vítkovice, Ostrava. Téměř 400 umělců z celého světa vystoupí na více než 10 pódiích. Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 590 Kč + poplatky prodejce. V prodeji jsou i VIP vstupenky. Veškeré informace naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na Facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love

 Tým B4L

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb
www.facebook.com/events/340571099708416 – oficiální událost festivalu na fb