head_2017_1

V průběhu posledních týdnů jsme zveřejnili hned několik světových jmen z různých žánrů. Přibyla jména na novou Main stage, ale i na Techno či House. Do Ostravy tak dorazí nejlepší evropský hip hopový live projekt Dope D.O.D., 94. nejoblíbenější DJ světa Zatox či legenda vokálového drum and bassu Danny Byrd.

Dope_DOD

Angličan Danny Byrd je legendární producent a DJ. „Danny je jedním z prvních tvůrců vokálového drum and bassu a některé tracky jsou považovány za hymny tohoto žánru. Na scéně letos oslaví 20 let a poprvé vystoupí v Ostravě právě u nás,“ představuje jednu z dalších hvězd festivalu jeho ředitel Kamil Rudolf. Na jubilejním 5. ročníku největšího tanečního festivalu v srdci Evropy se představí i nejlepší hip hopová a rapová skupina Dope D.O.D., která pochází z Nizozemí. „Hip hop a rap v jejich podání je směsicí hardcore, dubstepu, horrorcore, grime a trapu. Za dobu své existence už spolupracovali s takovými hvězdami jako Snoop Dogg, Redman, ONYX, Korn, Limp Bizkit a mnohými dalšími,“ pokračuje Rudolf.

zatox

Danny-Byrd-Pic2

Hvězdy první velikosti se letos objeví i na Devastator Hardcore & Hardstyle stage. „Konkrétně hardstyle přiletí reprezentovat italský hřebec Zatox, který je 94. nejoblíbenější DJ světa za rok 2016 a jako jeden z mála hardstyle DJs zahrál 5 x v životě na Qlimaxu, největším hardstyle indoor festivalu na světě. Máme radost, že se objeví i na našem festivalu,“ komentuje další účinkující marketingový manažer Matyáš Ožana. První účinkující zná House i Techno stage. „Anglie má ve světě taneční hudby obrovské zastoupení, a to se projevuje i na těchto dvou pódiích. House stage představí mladou, krásnou a hlavně velmi talentovanou Rachel K Collier, která nejenom hraje, ale do svých setů zároveň živě zpívá. Techno fanoušky pak přiletí roztančit Mark Reeve, který je na scéně od raných 90. let a v roce 2016 byl jeho track ‚Run Back‘ nejprodávanější techno skladbou,“ ukončuje Ožana.

Rachel_K_Collier

Mark_Reeve

Vstupenky jsou aktuálně v prodeji za 490CZK + poplatky předprodejce.. V prodeji jsou i VIP vstupenky, vstupenky do Love kempu a vstupenky na festivalové parkoviště. Veškeré informace pak naleznete na webových stránkách www.b4l.cz nebo na facebook profilu www.facebook.com/beats.for.love.

PŘEDPRODEJ ZDE

Tým B4L

Odkazy:
www.b4l.cz  – oficiální webová stránka festivalu
www.facebook.com/beats.for.love – oficiální stránka festivalu na fb
www.facebook.com/events/871120126355966 – oficiální událost festivalu na fb

Projekt je realizován s finanční podporou statutárního města Ostravy
Projekt je realizován s finanční podporou Moravskoslezského kraje