Do ČR se už tento pátek vrací legendární italský DJ a producent, kterého již moc dobře známe! Díky loňské show, která se vyprodala raketovým tempem se k nám opět vrací držitel ocenění Grammy, zakladatel žánru hypnotech a především autor megahitu „Satisfaction“ – Benny Benassi zazáří v klubu Duplex na Václavském náměstí v rámci koncepční noci Duplex Presents, která vám pravidelně přiváží ty největší hvězdy světové electronic music! Pokuď vám tato akce minulý rok unikla, tak nyní máte šanci to napravit.

KUPUJTE LÍSTKY ONLINE NA www.duplex.cz/tickets/

Facebook event: https://www.facebook.com/events/2142024615910458/

Benny Benassi je uznávaný DJ a producent z Itálie. Jeho jméno není třeba moc dlouze představovat. Když se vysloví jeho jméno, tak se snad každému z nás vybaví jeho megahit Satisfaction, který vznikl ve spolupráci s jeho bratrancem Allem Benassim. Tento hit atakoval přední příčky světových hitparád a stal se například číslem 1 ve Francii a na druhém místě se umístil v UK a Německu. V průběhu let si tak Benny Benassi vybudoval své jméno díky autentickému soundu a vyrostl z klubového DJe do krále světových festivalů.

Benny Benassi vystoupí v pražském Duplexu 13. září, což je téměř na den přesně rok od jeho posledního vystoupení v České republice, které proběhlo právě u nás v Duplexu. Jako support DJs se představí zástupci české scény Tokátko, DJ Enrico, SNBM a Nick Martino.

Vstupenky bude možné zakoupit i na místě za a to za 650 CZK.

TIME-TABLE
22:00 Nick Martino
00:00 SNBM
01:30 Benny Benassi
03:00 Enrico
04:00 Tokátko