Diplo uvodka

Loňský rok byl pro Dipla velice úspěšný. V tomto roce totiž zaznamenal velké úspěchy jak s Jack Ü, tak i s Major Lazer, což mělo za následek to, že ho prestižní americký plátek Billboard zvolil jako ‚Dance Artist Of The Year‘. Letos je to už po třetí, co Billboard vyhlásil svůj žebříček DJs a významných osobností pojmenovaný ‚Power List of DJs and Execs‘, ve kterém se právě Diplo umístil na prvním místě.

Nicméně, i když vyhrál, tak není Diplo se současnou situací na světové scéně příliš spokojený. „DJský svět je ohraná skupina lidí. Nejsme celebrity, nejsme slavní pro jakýkoliv dobrý důvod. Jsme prostě … opravdu nudní. Kromě lidí jako Dillon Francis, který si dělá srandu z celé věci, nebo Calvin Harris, je to potápějící se loď. Je to opravdu nudná kultura. Jsem smutný, že jsem toho součástí, ale hraju tuhle hru.“

Kromě Dipla jsou v tomto žebříčku dále jména jako Above & Beyond, Steve Aoki, Deadmau5, DJ Snake, Flume, Martin Garrix, David Guetta, Calvin Harris, Kaskade, Kygo, Skrillex, The Chainsmokers a Tiësto.