billy

Kdy: 26.11.2016 – sobota
Kde: Retro Music Hall Prague
Kdo: Billy The Kit, Michael Burian, Frank Lucas
Start: 22:00
Vstupné: 140,- Kč Všichni

Asi všichni si pamatujeme famózní vystoupení Billy The Kita v Praze v roce 2013 a 2014. Co kdybychom Vám řekli, že se tenhle talentovaný Holanďan vrací do naší matičky Prahy, aby nás odzbrojil svým nebezpečným soundem? Ano, přátelé, je to tak. Billy The Kit vystoupí v oficiálním klubu Evropy 2 – Retro Music Hall, a to 26. listopadu v sobotu.

Billy The Kit se na světové scéně výrazně prosadil před dvěma lety, kdy také vystupoval poprvé v Praze, společně s Martinem Garrixem. V tom roce si zahrál ve městech jako Istanbul, Barcelona či Frankfurt a absolvoval tour v zemích jako USA, Panama, Mexiko, Indie, Indonésie, Malajsie či Čína. Billy navíc není jen DJ, který dokáže udělat kvalitní show a zatopit pod kotlem, ale i kvalitní producent. Vezměte v potaz, že jeho singly vydávají ty nejlepší světové labely jako Spinnin, Musical Freedom, Universal Music, Mixmash, Hysteria Records, Flamingo Records, EMI či Dim Mak Records. Jeho songy se vždy umísťují mezi padesátkou nejprodávanějších na serveru beatport a v některých případech se dostali i do top desítky.

Kromě toho byl Billy The Kit osloven i holandskou MTV, aby složil hymnu pro jejich každoroční předávání cen. Singl se pak dočkal úspěchu v několika rádiích a umístil se i na první pozici iTunes v kategorii tanečních skladeb. Kromě toho má tento Nizozemec za sebou tři mixovaná alba, tour pro evropskou MTV a obrovskou odezvu od svých fanoušků.

My tuhle noc ještě vyšperkujeme o další dva naše DJe, kdy se budete moci těšit na rezidenta Evropy 2 – Michaela Buriana, který předvede to nejlepší ze svého tanečního království, či našeho koně Franka Lucase. Startujeme v deset večer a očekáváme plný dům.

Vstup je od 18. let.