Již 3. srpna se pláž Boleveckého rybníku promění v jednu obří taneční zónu. Proběhne zde totiž tradiční Bolevák festival, který letos nabídne hned tři zahraniční jména a špičkový tuzemský support. O pořádnou porci zábavy se postará u nás populární dvojice z hardwelova labelu Revealed – Jewelz & Sparks, mistr basu, který má za sebou spolupráci s Martinem Garrixem – Loopers, a slovenská hvězda Mairee.

Že šestý ročník bude nejsilnější ze všech, dokazuje i CZ support, který nabídne nejobsazovanější dvojici Matamar, sympatického Richarda Reynoldse, nebo mistra okamžiku – Maneneho. Organizátoři navíc slibují úplně novou stage a obří LED obrazovky. A jelikož byl loňský ročník kousek před vyprodáním, tak letos s tím organizátoři počítají.

Tenhle festival je naše srdeční záležitost, takže nechceme usnout na vavřínech a posunout jej zase o kousek dál. Letos návštěvníkům nabídneme nejsilnější lineup v historii, včetně tří zahraničních jmen, naprosto novou stage, a důraz klademe i na doprovodnou vizuální show. -řekl jeden z pořadatelů Jakub Deja

Na stage se objeví i tanečnice z uskupení Beauties, které na festivalu nebude poprvé. Akce ude mít i pořádnou afterparty, která se uskuteční v plzeňské Aréně a vystoupí zde jména: Meff & Megzy, Immortal, Angry Beats a Omadesa.

Vstupenky jsou v předprodeji na ticketstream.cz od 420 Kč.
Více informací pak na facebooku: https://www.facebook.com/events/793955837605560/