Z důvodu nařízení ministerstva zdravotnictví, které panují kvůli obavě z šíření koronaviru, se většina tuzemských festivalů buď ruší nebo přesouvá na další rok. Pak jsou tady ale i akce, které uspořádají menší variantu svého ročníku do 1000 lidí (aktuálně povolený počet účastníků). Jedním z nich je i Bolevák music festival v Plzni, který tak z pochopitleného důvodu seškrtal zahraniční headlinery, ale za to oznamuje velká jména tuzemské scény. Aktuálně potvrzení tak jsou: Manene, nFix & Candice, Deep Deer, Adriana Hranacova, Golpe, WHKRS, Jaqullin a další budou následovat.

A co říká text v oficiální facebookové události – https://www.facebook.com/events/436683647025549

♫ Bolevák Music Festival 7. – 8.8. 2020 ♫

✪ JP Entertainmnet uvádí 7. ročník největšího západočeského festivalu taneční hudby. Unikátní spojení letní atmosféry u vody Boleveckého rybníku ve spojení s nejlepší taneční hudbou součastnosti. Těšit se můžete na to nejlepší z cz/sk scény.

✪ Přidáváme druhý festivalový den, plánujeme změny v programu a rozšíříme zábavu o další hudební žánr. Celkově festival čeká velký krok vpřed a budeme rádi, když budete u toho!

✪ Více info ✪
www.bolevakfestival.cz

✪ Produkce ✪
✓ JP Entertainment www.jpent.cz

✓ Vstup na festival je povolen lidem ve věku nad 18 let. Lidé ve věku 15 – 17 let mohou na festival pouze v doprovodu osoby starší 18 let, lidé mladší 15 let se festivalu mohou zúčastnit pouze v doprovodu rodičů nebo zákonného zástupce. Prodej alkoholických nápojů a cigaret je návštěvníkům pod 18 let přísně zakázán!