bolevák

Bolevák Music Festival
1. srpna 2015
Pláž Boleveckého rybníka
DJs: Richard Reynolds, Brian, Michael Burian a další
FB událost:
https://www.facebook.com/events/1006661539363377/

Již druhý ročník největšího festivalu elektronické taneční hudby v západních čechách – to je Bolevák Music Festival. Vše se odehrává pod širým nebem v Plzni na pláži Boleveckého rybníka, který je vhodným prostorem na akci tohoto typu a velké množství aktivit, které pro Vás chystáme. V první řadě se můžete těšit na kvalitní lineup, který jsme obsadili českou špičkou v podobě: Richard Reynolds, Brian, Michael Burian, Mejsi, Toni Glide či Lady A a mnoho dalších.

Bolevák nabídne unikátní spojení letní atmosféry, hudby a mnoho doprovodných atrakcí, které pojedou na pláži či ve vodě i přes den. Od 12:00 se tak můžete těšit na exkluzivní program v podobě Jet Ski, Flyboarding, Water Jet Pack, Taneční vystoupení, Padelboarding či plážového volejbalu. První vlna lístků je již vyprodána a proto doporučujeme zakoupit vstupenky ve vlně druhé, která je aktuálně v prodeji za 220 Kč. Případně pak VIP lístek za 420 Kč, který zahrnuje welcome drink, lepší sortiment na baru, přednostní bar bez front, místa k sezení, setkání s interprety a místa v první řadě!

Jsme si jisti, že Bolevák bude nejlepší akcí tohoto léta a proto bys ani ty neměl chybět. Vstupenky jsou pak v prodeji na plzenskavstupenka.cz