Plzeňský festival Bolevák postupně odhaluje svůj program a zveřejňuje informace nutné ke vstupu. Ty aktuálně vycházejí z vládních nařízení a mohou se samozřejmě změnit. Program dvoudenního festivalu nabídne to nejlepší z domácí EDM a techno scény, ale také slibuje zahraniční headlinery.

Jednou z prvních oznámených je nizozemská techno DJka Lilly Palmer, kterou bude supportovat domácí Subgate. Tuzemskou EDM scénu pak budou reprezentovat Manene, Sedliv a WHKRS. Další jména, včetně EDM headlinera, budou následovat. A jak je to s podmínkami pro vstup? To se dočtete níže.

1) Testování na covid 19
2) Sektory – kapacita festivalu
3) Program

Datum: 6.-7.8. 2021
Místo: Pláž Ostende Bolevecký Rybník, Plzeň
Předprodej: Ticketstream

1) Častou otázkou pro letošní festivaly je testování nebo očkování na Covid 19. Vycházíme zatím z aktuálních informacích dle nařízení vlády ČR, ale bohužel nejsme schopni přesně určit jak to bude vypadat v srpnu. Zatím počítáme s těmito opatřeními:

Vstup na kulturní akce je nyní podmíněn pravidly TNO. To znamená, že člověk musí být Testovaný, mít za sebou prodělanou Nemoc nebo být Očkovaný. Momentálně jsou pravidla nastavena tak, že pro vstup na akci bude člověk muset splňovat jednu z těchto podmínek:

Mít minimálně tři týdny po první dávce očkování.
Být maximálně 180 dní od prodělané nákazy Covid-19.
Test s negativním výsledkem ve zdravotnickém zařízení.

Kontrola těchto podmínek nebude na pořadateli akce, ale bude za ní zodpovědný každý účastník sám jako to je například u navštívení restaurace, fitness centra a podobně. Tahle informace se může samozřejmě během léta ještě změnit, ale my doufáme, že už pouze k lepšímu.

Nabídneme společně s našim partnerem účastníkům i testování na místě zdarma, které je stejné jako v testovacím centru, včetně potvrzení od kvalifikované osoby. Doporučujeme, ale na akci přijít dříve, protože testy zaberou nějaký čas. Samozřejmě doporučujeme si test vyřešit v týdnu, pokud nechcete před vstupem na festival dlouho čekat. Řešíme i možnost se otestovat na místě několik hodin před začátkem festivalu.

2) Dostáváme mnoho dotazů, co znamenají sektory u našeho prodejce vstupenek Ticketstream. Jedná se o zatím provizorní řešení, kvůli často měnícím se pravidlům pro pořádání kulturních akcí. Přeci jen se to za poslední rok změnilo už několikrát a chceme být připraveni i na to, že se pandemie zase zhorší a nechceme kvůli tomu festival zrušit. Takže prozatím, je jedno jaký sektor si vyberete. Doufáme, že k rozdělování na sektory vůbec nedojde a budeme se moc bavit všichni pohromadě jak jsme zvyklí z předchozích ročníků.

Kapacita festivalu je také zatím velmi nejistá. Byli bychom rádi, kdyby se pravidla drželi aktuálního plánu a ten počítá v srpnu s kapacitou až 3000 osob. Aktuálně je povoleno 1000 osob a k této hranici se blíží i aktuální předprodej vstupenek. Pokud nepřijde další navýšení kapacity, budeme muset předprodej pozastavit a čekat na další vlnu rozvolnění.

3) Program na letošní ročník plánujeme naprosto plnohodnotný včetně zahraničních headlinerů na které jste u nás již zvyklí. Stejně jako vloni nabídneme našich účastníkům 2 dny zábavy rozdělené do žánrů taneční hudby. V pátek od 15:00 odstartujeme EDM stage a v sobotu ve stejný čas Techno stage. Každý den nabídne jedno zahraniční jméno, a to nejlepší z výběru domácí scény. Sledujte událost na FB stránkách nebo náš instagram JP Entertainment a dozvíte se první potvrzené jména pro letošní ročník.

Těšíme se na Vás a pokud ještě nemáte vstupenku, tak nabíhejte na Ticketstream.cz