Klubovna 2. patro – Weekend Opening
Dlouhá 37, Praha 1

1. 11. 2019 od 22:00, djs: A.Skillz (UK), Ondrash & Forrest Pine
Předprodej v síti GoOut.net
FB event: www.facebook.com/events/734809143611691/

A.Skillz (UK) patří už dlouhá léta mezi špičku nejzručnějších turntablistů, kteří dokáží s vinyly opravdová kouzla. Ve svých setech bravurně míchá funky breaks, hip hop, soul, breakbeat nebo drum’n’bass. To vše ještě s chutí proloží známými popovými či rockovými hity. Jeho studnice znalostí různých žánrů je opravdu obdivuhodná. Toho si už dávno všimli i na Finger Lickin´ Records, který je líhní hvězd jako Krafty Kuts, Plump Djs, The Freestylers, Dub Pistols nebo Drumattic Twins, a kde A.Skillz patří k hlavním tahounům tohoto labalu.

Come Together: https://youtu.be/8Id2baAPvnQ
Beats Working vol.6: https://www.mixcloud.com/askillz/beats-working-vol-6/

A.Skillz vydává i na řadě dalších světoznámých labelů, spolupracuje s předními interprety i z jiných hudebních žánrů a pravidelně remixuje klasické hity do nové taneční podoby, např. hity The Beatles: „Come Together“ nebo „Strawberry Fields“.

Jeho set si můžete užít již tento pátek, 1. listopadu 2019, v rámci znovuotevření Klubovny 2. patro (Dlouhá 37, Praha 1). A.Skillz vystoupí první večer dvoudenní otvíračky. Domácí support odehrají finalisté soutěže Red Bull Music 3Style Ondrash & Forrest Pine.
https://www.2patro.com/

A.Skillz:
https://soundcloud.com/a-skillz
https://spoti.fi/2PoOfV5